گوگل نزدیک به اشتراک گذاری می تواند در آینده برای اکثر کاربران آندروید با شروع مرداد

به نظر می رسد که گوگل در حال نزدیک شدن به مراحل نهایی تست خود را برای AirDrop-مثل فایل های جایگزین. منبع این ر

توسط BASHARIATEMROOZ در 28 تیر 1399

به نظر می رسد که گوگل در حال نزدیک شدن به مراحل نهایی تست خود را برای AirDrop-مثل فایل های جایگزین. منبع این رسمی نیست اما ما شده اند با شنیدن پچ پچ سازگار در موضوع برای برخی از زمان و در حال حاضر ما یک پیشنهاد زمان انتشار قاب. با شروع مرداد ماه همه زمان کاربران آندروید در حال اجرا آندروید 6 و جدیدتر می تواند یکپارچه دریافت پشتیبانی برای ویژگی های بیش از هوا.

Source: Android Police Source: Android Police Source: Android Police
منبع: اندروید پلیس

حداقل نسخه سیستم عامل مورد نیاز می افتد در خط با آنچه که گوگل قبلا به اشتراک گذاشته شده در رابطه با این حال نزدیکی به اشتراک گذاری تست بتا. دومی هنوز هم در حال انجام در برخی از دستگاه های واجد شرایط و به سادگی نیاز به امید بستن برای یک بتا ساخت از خدمات بازی گوگل. پس از نزدیکی به اشتراک گذاری است که بخشی از آن چارچوب به عنوان برخی دیگر از سطح پایین تر بخشی از سیستم عامل اندروید خود را, آن را نیز حس می کند کامل است که تمام آندروید موجود 6 کاربران و جدیدتر در نهایت فقط دریافت این ویژگی به عنوان یک بازی ساده فروشگاه به روز رسانی بسته.

در دیگر اخبار هیجان انگیز گوگل ظاهرا قصد دارد به پشتیبانی از جدید خود را سریع-قابلیت به اشتراک گذاری به سیستم عامل های دیگر از جمله ویندوز و سیستم عامل chrome macOS و لینوکس. در واقع یک نسخه اولیه از این ویژگی در حال حاضر اضافه شده است به برخی از لینوکس مخازن. بنابراین پیشرفت در جریان است که در مقابل بیش از حد.

Source: Android Police Source: Android Police
منبع: اندروید پلیس

در مورد شما نمی دانم در مورد نزدیکی به اشتراک گذاری آن است که ساده و بدون درز فایل های راه حل کاملا یادآور به آنچه که اپل کاربران برخوردار شده اند برای سال در حال حاضر با AirDrop. مجوز و دید برای نزدیکی به اشتراک گذاری در حال رفتن به کنترل منوی تنظیمات و نزدیک به لیست تماس تلفن شما. فرض اصلی این است که زمانی که شما از یک فرد خاص به عنوان یک مخاطب و یکی از دستگاه های خود را به اندازه کافی نزدیک است, ارسال و دریافت فایل با گفت: دستگاه است که برای رفتن به یک با یک کلیک امر است. هیچ مزاحم و یا بلوتوث و یا Wi-Fi اتصال مستقیم مذاکرات مورد نیاز است. همانطور که در اوایل تحقیقات فن آوری به نظر می رسد که درست مانند AirDrop آن متکی بر هر دو بلوتوث و Wi-Fi پشت صحنه با سابق ایجاد ارتباط و دومی در واقع انتقال داده ها از طریق آن پهنای باند بالاتر.

وجود دارد هنوز هم می تواند برخی از پیچیدگی های خاص برای کشف با توجه به نزدیکی به اشتراک گذاری تصویب و پشتیبانی. برخی از اندیشه تولید کنندگان در حال حاضر مشابه راه حل های اختصاصی در محل. Huawei و افتخار هنوز هم در حال حاضر عاری از رسمی گوگل بازی خدمات پشتیبانی دریافت ممکن است در این نزدیکی هست به اشتراک گذاری در تمام. سپس دوباره, Huawei به اشتراک گذاری در حال حاضر چیزی تا شاید آن را می توان توسعه یافته و ساخته شده سازگار است ؟ ما فقط باید صبر کنید و ببینید.

منبع | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب