Google Maps هم اکنون می توانید زندگی می کنند Liew آر به دقت اشاره کردن محل خود را

در بیشتر پر بسته بندی شده مناطق جهان GPS و Wi-Fi نیست, یک راه قابل اعتماد برای دقت اشاره کردن محل خود را که می

توسط BASHARIATEMROOZ در 25 تیر 1399

در بیشتر پر بسته بندی شده مناطق جهان GPS و Wi-Fi نیست, یک راه قابل اعتماد برای دقت اشاره کردن محل خود را که می تواند خسته کننده هنگامی که در تلاش برای حرکت از طریق یک شهرستان یا با پای پیاده و یا با ماشین. با تشکر از جدید علیرضا ویژگی نقشه های گوگل کاربران اندروید می توانید با استفاده از Live View در تاریخ به دقت اشاره کردن دقیقا همان جایی که آنها هستند و در آن جهت آنها رو به رو هستند.

نقشه های گوگل راه اندازی Live View جهت راه رفتن تقریبا یک سال پیش اجازه داده است که شما به دنبال جهت راه رفتن با استفاده از دوربین گوشی خود را به تشخیص که در آن شما نسبت به نشانه و بصری دیگر مراجع از گوگل نمای خیابان تصاویر.

Google Maps Live View AR location calibration Google Maps Live View AR location calibration Google Maps Live View AR location calibration Google Maps Live View AR location calibration
نقشه های گوگل نمایش زنده AR محل کالیبراسیون

ما می تواند تایید کند که نسخه پایدار Google Maps آیا شامل این گزینه برای کالیبره مبتنی بر مکان با استفاده از Live View علیرضا در ما OnePlus 8 Pro. فقط شیر بر روی آبی محل نقطه و گزینه را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید این است که تنها کار بر روی گوشی های هوشمند آندروید است که دوربین های ارائه پشتیبانی برای ارکر برنامه های. همچنین این تنها کار خواهد کرد در هر کجا که نمای خیابان در دسترس است از گوگل.

هنگامی که شما اجازه نقشه دسترسی به دوربین خود را فقط اسکن منطقه در اطراف شما تا زمانی که گوگل می توانید تشخیص که در آن شما هستند.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im