گوگل لنز هم اکنون می توانید صحبت می کنند متن شما را اسکن و کپی آن را به کامپیوتر خود را

صرف زمان اضافی در صفحه اصلی به ما یک فرصت بزرگ را به انتخاب کنید تا یک زبان جدید اما از آنجایی که ما نمی خواهی

توسط BASHARIATEMROOZ در 18 اردیبهشت 1399

صرف زمان اضافی در صفحه اصلی به ما یک فرصت بزرگ را به انتخاب کنید تا یک زبان جدید اما از آنجایی که ما نمی خواهیم خوشحالم برای دیدن ویژگی های جدید گوگل اضافه شده به لنز. این برنامه می تواند به شما کمک کند خود را تمرین تلفظ – فقط اسکن متن با دوربین و آمار "گوش دادن". این آثار تنها با کلمات و حتی کامل پاراگراف.

گاهی اوقات ما اجرا به چیزهایی که ما را درک نمی کنند حتی اگر آنها به زبان ساده. در حال حاضر شما می توانید انتخاب کنید یک کلمه یا مفهوم و انجام یک جستجو در گوگل تنها با یک ضربه بزنید. به طور معمول این به ارمغان می آورد تا نتایج مفید از ویکیپدیا و سایت های دیگر بیش از حد.

اگر شما نوع به یادداشت های دست نویس شما به راحتی می توانید انتقال آنها به کامپیوتر شما. گوگل لنز بوده و قادر به انجام تشخیص دست خط در حالی که برای در حال حاضر, اما در این نسخه جدید اجازه می دهد تا شما "کپی به کامپیوتر" خواهد شد که انتقال متن از تلفن خود را به هر امضا-در مرورگر شما باز است.

ویژگی های جدید در دسترس هستند در حال حاضر در گوگل لنز نرم افزار برای آندروید. نسخه iOS خواهد شد باید کمی صبر کنید برای گوش دادن تابع اما دو نفر دیگر ویژگی های در دسترس هستند در حال حاضر.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب