خوش آمدید به آخر هفته. GameStop میزبانی یک روز معامله در بازی های ویدئویی کنسول و لوازم جانبی و بیشتر. اگر شما تا به حال چند عنوان یدکی کنترل یا هر چیز دیگری در لیست علاقه مندی های خود, آن را به ارزش چک کردن برخی از معاملات.

پس از GameStop فیزیکی فروشگاه بسته شده با توجه به همه گیر, شما قادر خواهید بود به فروشگاه همه این معاملات آنلاین و باید آنها را تحویل مستقیم به محل اقامت خود را.

در اینجا چند غرفه را ارائه می دهد. (توجه: اگر بازی شما نیست کیسه وجود دارد بیشتر معاملات زیر بر روی آی فون SE 2 preorders و صفحه 4.)

Nier: Automata
Ghost Recon: Breakpoint
Borderlands 3 Calypso Twins

در صورتی که شما آن را از دست رفته آیفون SE 2 در حال حاضر در دسترس برای پیشسفارش. آن را رسما منتشر شده در آوریل 24, بعد, جمعه, و شما می توانید محل سفارش در حال حاضر در اپل. متناوبا, بهترین خرید ارائه شده است 50 دلار کارت هدیه اگر شما برنامه ریزی برای ارتقاء خط خود و یا فعال کردن یک جدید از طریق ورایزون, با حداکثر سرعت دویدن و یا AT&T. اگر شما نمی خواهید به رول با یک حامل خرده فروش قفل نسخه از گوشی به عنوان. تا آنجا که تحویل می رود شما می توانید انتخاب کنید تا سفارشات منظقه در یکی از فروشگاه های خود را و یا شما فقط می توانید آن را به صفحه اصلی.

خارج شده است ارائه یک معامله بر روی آی فون SE 2 در طول preorder فاز هم تا زمانی که شما قصد خرید این گوشی با یک دستگاه طرح پرداخت از طریق AT&T, Verizon, و یا با حداکثر سرعت دویدن. خرده فروش می گوید آن را به $200 کردن کل هزینه تلفن تا نسخه 64GB هزینه فقط 199 $به همراه فعال سازی هزینه ها و مالیات های پرداخت در صف مقابل پرداخت می شود در هر ماه به 24 ماه یا 30 سال بسته به حامل شما انتخاب برای پیوستن و یا ارتقاء است.

در نهایت برای یک معامله بر روی یک تلفن است که در حال حاضر در دسترس از صفحه 4 تا صفحه 4 XL هستند هر کدام 300 دلار را معمول قیمت های مربوطه. هر اندازه از صفحه 4 و هر سازی پیکربندی است که 37 درصد در گوگل فروشگاه بهترین خرید و آمازون است. برای مرجع شما در این صفحه 4 اصل را به فروش می رساند برای $799 خارج از یک معامله بود. بنابراین اگر شما شده است انتظار برای کاهش قیمت در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک فرصت خوب برای کشف شدن گوگل آخرین گل سرسبد گوشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im