کهکشان Watch3 پلاگین برنامه نشان می دهد که حرکات دست و تشخیص افتادن

در یک نمونهXDA-توسعه دهندگان مد آنها شیرجه رفتن به عمق کهکشان Watch3 پلاگین برنامه و برخی از چیزهای جالب در مو

توسط BASHARIATEMROOZ در 5 مرداد 1399

در یک نمونهXDA-توسعه دهندگان مد آنها شیرجه رفتن به عمق کهکشان Watch3 پلاگین برنامه و برخی از چیزهای جالب در مورد سازمان دیده بان خود را. و آن را تا به چیزی برای انجام با ویژگی های سخت افزاری طراحی و یا فیزیکی گودی دوار. این یکی همه چیز در مورد حرکات دست.

با توجه به کد منبع کهکشان Watch3 خواهد شد پشتیبانی از حرکات دست برای پاسخ دادن یا رد تماس بگیرید. برای مثال شما قادر خواهید بود به گره و unclench مشت خود را برای پاسخ دادن به یک تماس و از آنجا که این دستگاه مجهز به یک میکروفون و بلندگو شما می توانید انجام دهید که به طور مستقیم بر روی سازمان دیده بان. تکان دادن دست خود را بر دست دیگر را رد تماس بگیرید. این ممکن است مفید در طول تمرین و یا هنگامی که دست خود را مشغول هستند.

علاوه بر این وجود یک خط کد در مورد سقوط تشخیص است. این یکی خیلی ساده است. اگر تماشای تشخیص سقوط آن خواهد شروع به زنگ زدن برای یک دقیقه و اگر کاربر پاسخ نمی در آن زمان تماشای مکان SOS تماس و یا تماس با یکی از تماس های اضطراری.

The default watch faces
به طور پیش فرض چهره دیده بان

به عنوان یک پاداش آنها قادر به حفاری به طور پیش فرض چهره دیده بان برای Galaxy Watch3. بسیاری از آنها در حال حاضر شناخته شده است اما وجود دارد یک زن و شوهر از آنهایی که بیش از حد.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن