Galaxy Unpacked تیزر نشان می دهد تمام دستگاه های ورودی

اوت 5 ما به ارمغان بیاورد آخرین گل سرسبد سامسونگ دستگاه متشکل از 5 محصول. ستاره نشان می دهد خواهد بود کهکشان N

توسط BASHARIATEMROOZ در 7 مرداد 1399

اوت 5 ما به ارمغان بیاورد آخرین گل سرسبد سامسونگ دستگاه متشکل از 5 محصول. ستاره نشان می دهد خواهد بود کهکشان Note20 سری اما ما همچنین قصد داریم برای دیدن کهکشان Z برابر 2 (جانشین Galaxy برابر).

در کنار این دو سامسونگ اولین گلکسی تب سری S7 و همچنین به عنوان کهکشان دیده بان 3 و Galaxy جوانه زندگی می کنند. آخرین ویدئو تبلیغاتی برای این رویداد را تایید تمام 5 دستگاه در واقع خواهد شد راه اندازی در keynote و به ما می دهد پیش نمایش کوتاه.

این ویدئو شروع می شود با جدید عارف برنز colorway که به نظر می رسد این پرچمدار جدید رنگ برای سامسونگ دستگاه های. ما پس از دیدن آنچه به نظر می رسد جدا Z برابر 2 در 0:06 علامت با تمام قطعات آن منظمی گذاشته. کلیپ سپس انتقال به یک آزمون Note20 S Pen stylus و همچنین چندین گام عکس از طرح های مختلف طرح ها و قطعات و حتی خرده فروشی جعبه Note20 در 0:17 خوانده شده را علامت.

Galaxy Unpacked taser reveals all devices

سامسونگ دیجیتال شهرستان پردیس واقع در سوون کره جنوبی که در آن رویداد بزرگ برگزار خواهد شد همچنین باعث می شود ظاهر مختصر در این ویدئو. در نهایت ما در حال نشان داده شده سایه ها از همه پنج محصولات به عنوان این ویدئو به پایان می آید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب