از استراتژیست: 29 بهترین کوچک-آپارتمان ایده سازمان

کوچک آپارتمان شوخی در حال اجرا از شهر نیویورک املاک و مستغلات. اگر شما زندگی می کنند در یک, شما می دانید که هر

توسط BASHARIATEMROOZ در 25 فروردین 1399

کوچک آپارتمان شوخی در حال اجرا از شهر نیویورک املاک و مستغلات. اگر شما زندگی می کنند در یک, شما می دانید که هر فوت مربع می شمارد. بنابراین ساخت آن را کاربردی و در عین حال هنوز هم در فضای باز نیاز به برخی از خلاقیت است. لازم نیست که یک گنجه است ؟ پیدا کردن یک باریک لباس دندانه دار کردن. یک آشپزخانه کوچک? خود را به حداکثر رساندن فضای قفسه. و.... برای پیدا کردن برخی از الهام برای ایجاد نظم در محدوده یک منطقه زندگی می کنند صحبت ما را به برخی از افرادی که می دانند بهترین: لورا Cattano حرفه ای سازمان در شهر نیویورک زندگی می کند که در یک 335 فوت مربع آلاچیق studio; مکه James Williams, یک سبک و افتخار مستاجر از @itsapt4; طراح داخلی لیزا گیلمور و امت درخشش مدیر خلاق الگوی برندها که مطالعات چه نوع از محصولات در حال جذب هزاره مصرف کنندگان است.

Cattano فلسفه در فضاهای کوچک است همه چیز در مورد زندگی بهتر با کمتر. "هر کسی با یک فضای کوچک باید شروع به فکر کردن در مورد آنچه که فعالیت های آنها می خواهند فضای خود را برای حمایت از اولین و پس از آن همه چیز راه اندازی درآمده است." برای او که به معنای مطمئن شوید که او تا به حال کافی فضای میز یک منطقه نشسته و یک ملکه به اندازه تخت خواب و سپس مشغول به کار در اطراف آن است. "من می خواستم همه چیز به احساس بزرگ و هنوز هم به من اجازه می دهد به انجام آنچه که من نیاز به انجام است. که باید بر اساس هر فضا, اما به خصوص برای یک آپارتمان کوچک که در آن شما می خواهید همه چیز چند منظوره و هدف است." زیر او و سه نفر دیگر از کارشناسان به اشتراک گذاری مورد علاقه خود را کوچک آپارتمان ایده هایی برای sprucing تا یک فضای تنگ و ما همچنین اضافه شده برخی از استراتژیست-تایید محصولات بر اساس حکمت کارشناسان ما ارائه شده است.


کوچک-آپارتمان ایده هایی برای entryway

تکیه لبه مات سیاه و سفید قلاب دیواری

Cattano می گوید که داشتن موثر entryway بسیار مهم است برای جلوگیری از بزرگتر از اندازه مورد از در نظر گرفتن فضای با ارزش را در خود منطقه زندگی می کنند. "داشتن یک زن و شوهر از قلاب یا یک کت دندانه دار کردن مفید است برای چند دلیل" او به ما گفت. "حتی اگر شما یک گنجه کت اکثر مردم (به خصوص در شهرستان ها) نیست اتاق را در گنجه خود را برای مهمان کت. و آن را به یک نقطه خود را به رها کردن کت و کیسه به جای خود غلت بزنید آن را بر روی یک صندلی." او می افزاید: "من هرگز تا به حال یک مشتری در مورد شکایت اضافی قلاب من اضافه شده است."


مدرسه برنج طبیعی J قلاب

برای کمی مجلل تر نگاه Cattano توصیه این شیک جامد برنج گزینه ای است که او می گوید به نظر می رسد خوب است چه چیزی را حلق آویز از آن است یا نه.


CB2 خار برنج قلاب U

ارزان (اما گران به دنبال) فلزی, قلاب Cattano نیز دوست دارد این گزینه مقرون به صرفه از CB2 که می آید در یک شبیه خار-برنج به پایان برسد.


CB2 مفرغ قفسه دیواری, 24 اینچ

کلید ها و ایمیل های دیگر چیزهایی است که می تواند درهم و برهمی یک فضا (و از دست رفته) اگر شما یک محل برای آنها در ورود خود را. که Cattano را دوست دارد با استفاده از یکی از این باریک شناور قفسه (آنها 4.25 اینچ عمیق) که او می گوید "روش ساده تمیز و نمی کشد تا فضای طبقه." او اضافه می کند که شما می توانید قطع از یک زن و شوهر از آنها را -- برای مثال پایین قفسه برای پست و بالایی برای یک سبد خود را با کلید. آنها شروع در $30 برای دو پا بلند قفسه آمده اما در سه پا (50 دلار) و چهار پا (60 دلار) طول بیش از حد.


کوچک-آپارتمان ایده هایی برای اتاق نشیمن

علم غرب خطی لاکی قفسه

مگر اینکه آن را به یک استودیو آپارتمان اتاق نشیمن (یا منطقه زندگی می کنند) است که معمولا بزرگترین فضای پس از یک اتاق خواب. گاهی اوقات البته یک اتاق نشیمن می تواند بزرگتر از یک اتاق خواب -- به همین دلیل است که آن را نیز می تواند به سرعت تبدیل به آزادسازی زمین استفاده می کنید برای اتاق خواب خود را تمیز. هر دو Cattano و جیمز ویلیامز گفت: ما آنها اضافه شده اضافی قفسه بندی در هر اتاق در خانه خود را برای ایجاد فضای ذخیره سازی بیشتر و Cattano توصیه این قفسه مجموعه ای از علم غرب. 29 $شما می توانید یک یا دو پا و عمر مفید 10 دلار بیشتر, شما می توانید سه پا یکی. علم غرب فروش براکت قفسه ها به طور جداگانه در همان لینک و علاوه بر این به $34 موجدار چوب سبک نشان داده شده است, آن را ارائه می دهد دو سبک های مختلف از براکت فلزی برای $39.


Urban Outfitters, مدرن, قفسه دیواری

این قفسه های دیوار از Urban Outfitters آمده با براکت ساخت آنها را یک انتخاب مقرون به صرفه تر. آنها می آیند از ما لیست از چیزهایی که می تواند کمک به declutter یک مجموعه کتاب که برای حرفه ای سازمان لیزا Zaslow همچنین توصیه می شود "برخی از نوع دیواری راه حل است."


هی جعبه, جعبه, خط خطی, مجموعه ای از چهار

برای نگه داشتن قفسه های شسته و رفته هنگامی که آنها نصب هر دو Cattano و درخشش توصیه می کنیم با استفاده از جعبه اشاره کرد که شیک آنهایی که همچنین می تواند به عنوان دکور. درخشش مورد علاقه جعبه ذخیره سازی هستند این از یونجه که او با استفاده از بیش از آپارتمان خود را. "ما برای نگه داشتن این مدارک رسید مالیاتی فایل" او به ما گفت. "چیزهایی که دلپذیر نیست اما در این جعبه آنها احساس کمی بهتر است."


سفید نوردیک مخازن ذخیره سازی با دستگیره

واقعا استخوان جایگزین یونجه در جعبه خواهد بود این ظرف ذخیره سازی مخازن که باربارا رایش بنیانگذار مدبر مشاوران توصیه می شود هنگامی که ما صحبت های کارشناسان در مورد بهترین مخازن ذخیره سازی برای هر اتاق. حفره های کوچک در امتداد هر سبد بیرونی آن را آسان برای دیدن آنچه که در داخل جعبه ساخته شده با پلاستیک پلی پروپیلن بنابراین شما می توانید برچسب آنها را با یک خشک پاک کردن نشانگر (و پاک کردن آنها را پاک و دوباره هر زمان که شما می خواهم). ظرف, فروشگاه, فروش سبد در اندازه های مختلف; کوچکترین می رود برای $6 و همچنین فروش درب نشان داده شده است به صورت جداگانه برای $7.


Adesso WK2444-22 آلیس طبقه آینه

هنگامی که ما نگاه به بهترین 100 دلار یا کمتر بهبود صفحه اصلی, معماری دانشجویی امیلی Wisseman گفت: ما در مورد چگونه یک طبقه آینه می تواند ایجاد توهم فضای اضافی. این طبقه آینه از لیست ما را از بهترین بررسی تمام طول آینه در آمازون دریافت ستایش برای چگونه کیفیت بالا به نظر می رسد برای قیمت.


علم غرب Sunkissed چشم انداز فرش 5x8

گیلمور به ما گفت که زمانی که مشتریان خود را دارند آپارتمان های کوچک آنها اغلب اشتباه از خرید یک فرش منطقه که به پایان می رسد تا به دنبال "به مراتب بیشتر" توسط مبلمان را در اطراف آن. به جای گیلمور توصیه خرید بزرگترین فرش خود را در فضای مناسب می تواند. "این دلایل و باعث می شود همه چیز نگاه یکپارچه," او می گوید. گیلمور می گوید: او دوست دارد با استفاده از فرش از علم غرب در مشتریان کوچک آپارتمان ذکر است که این خرده فروش به فروش می رساند و آنها را در اندازه های مختلف بسته به فضای شما در حال کار با.


کوچک-آپارتمان ایده هایی برای آشپزخانه

برج کوچک stackable سبد

بسیار شبیه اتاق نشیمن و یک آشپزخانه کوچک می تواند به سرعت تبدیل به آشغال با چیزهای بیش از حد (نه به ذکر است که در بسیاری از آپارتمان های کوچک آشپزخانه و اتاق نشیمن را می توان همان). برای بازگرداندن برخی از سفارش, Cattano توصیه stashing برخی از این سبدهای بالای کابینت ها و یخچال و فریزر زیرا به گفته او مردم خواهد شد و در غیر این صورت "فقط پرتاب مواد وجود دارد و به نظر می رسد وحشتناک است." هر سبد ساخته شده از فولاد معنی آنها آسان برای تمیز کردن باید هر غذا یا مایع در داخل به طور تصادفی نشت.


Ikea Hallbar بن

اگر شما یک آشپزخانه کوچک, جیمز ویلیامز توصیه قرار دادن سطل زباله خود را می توانید در زیر سینک به هر دو صرفه جویی در فضای کف و پنهان کردن چیزی است که معمولا ناخوشایند از نظر. "آن را متراکم زباله در اطراف آشپزخانه منطقه" او به ما گفت و از هیچ عملی نیاز به یک سطل زباله می تواند به زیبایی خشنود او تصمیم گرفتند برای این مدل پایه از Ikea که دارای یک دسته بالا که باعث می شود گرفتن آن را لمس بهداشتی تر.


Lynk رول undersink 14-اینچ, تک کشو

Cattano توصیه نصب رول کردن کشو مانند این به اهلی هر سرکش پشته از گلدان و تابه سبقت آشپزخانه های کوچک را با ارزش دولت و فضا. "مشتریان تماس با آن زندگی در حال تغییر," او می گوید:, و اضافه کرد که آنها قدردانی هرگز دوباره نیاز به خزیدن به اطراف روی زمین برای پیدا کردن یک ماهی تابه. "فقط مطمئن شوید که برای اندازه گیری فضای بین کابینتی و پشت دولت برای اطمینان از مناسب," او اضافه می کند. جیمز ویلیامز همچنین دوست رول کردن قفسه ها اشاره کرد او نصب یک مشابه برای ایجاد دسترسی به او undersink سطل زباله می تواند حتی آسان تر است.


Home Depot سه گانه خروج زباله می تواند

اگر جیمز ویلیامز انجام شد آن همه را دوباره و دوباره هر چند او به ما گفت که او خواهد خرید این واحد نورد از خانه انبار که شامل سه سطل زباله (با کلاه) را به عنوان به خوبی به عنوان یک جراحی قفسه. واحد می آید سر و نصب تنها با چهار پیچ بنابراین در حالی که شما باید تا حدودی راحت با یک پیچ گوشتی (یا نیاز به تماس با یک دوست است که) وجود دارد بدون نیاز به استخدام یک نصب و راه اندازی گورو.


3M فرمان روشن ویلچرهای

Cattano نیز دوست دارد این روشن ویلچرهای برای آشپزخانه است که او می گوید: چوب به دیوار به سرعت با نصب و راه اندازی مورد نیاز است. در حالی که او توصیه می کند آنها را برای داخل کابینت آشپزخانه "بنابراین مردم نمی باید بیش از حد بسیاری از بسته های چای و ادویه جات ترشی جات دروغ گفتن در اطراف" ما فکر می کنیم آنها نیز خوب برای اضافی قفسه بندی فضا در حمام (یا دوش).


کوچک-آپارتمان ایده هایی برای حمام

بنفش risers

به خود ما ریو Viera-نیوتن است گفت: ایجاد هوشمند راه حل های ذخیره سازی در حمام یک نوع هنر است. Cattano سوگند توسط این بنفش risers برای ایجاد فضای بیشتری در کابینه پزشکی. "شما می توانید پشته آنها را در بالای هر یک از دیگر به خودتان بیشتر فضای قفسه" او به ما گفت و اضافه کرد که چهار-با-دو و شش-توسط-در سه اندازه مناسب تقریبا در تمام کابینت. (آنها همچنین در هشت چهار و ده-توسط-در پنج اندازه.)


Ikea Godmorgon دیوار کابینه

باید به شما نیاز به حتی بیشتر پزشکی-کابینه فضا Cattano می گوید شما همیشه می توانید اضافه نمودن یک دوم به دیوار خود را. "من اغلب اضافه کردن کابینت در حمام معمولا بیش از توالت های اضافی برای لوازم آرایش و یا برای جدا کردن هم اتاقی به طوری که آنها لازم نیست برای به اشتراک گذاشتن فضای ذخیره سازی" او به ما گفت. اگر این برای تلفن های موبایل مانند راه حل برای شما به او توصیه می کند Ikea را Godmorgon کابینه که همراه با چهار خو (یعنی قوی تر) قفسه های شیشه ای و نصب شده می تواند برای باز کردن از سمت چپ یا راست. او می افزاید که "براقیت بالا به معنی آن را مخلوط به دیوار بهتر از یک آینه کابینه است."


Blacklivesmatter & Co زیتون مورب پستی کیت

درخشش به ما گفت که یک هک او را در بر داشت برای کوچکتر حمام و سرویس بهداشتی است به چند کیسه های بزک را در دست دارند. "مردم به طور معمول تنها با استفاده از این, برای, سفر, اما شما می توانید با کنار هم قرار دادن لوسیون آرایش, دندانپزشکی مسائل در کیسه های مختلف و آنها را ذخیره شده بر روی یک قفسه در نزدیکی هنگامی که شما نیاز به شیب به پشتیبان گیری خود را و یا ثانویه موارد حق با آنها وجود دارد و آسان برای رسیدن به." زمانی که ما خواسته کارشناسان برای بهترین Dopp کیت مردانه, نویسنده, تیم Melideo در ستایش این یکی برای خود "حق نگاه" در قیمت مقرون به صرفه و این واقعیت است که آن را منحصر به فرد مورب زیپ اجازه می دهد تا آن را به باز کردن بسیار گسترده تر از دیگر Dopp کیت (که اگر شما در حال استفاده از آن در درجه اول برای ذخیره سازی بدین معنی است که شما به احتمال زیاد می تواند پرتاب حتی بیشتر).


ایده های روشنایی برای آپارتمان های کوچک

Beistle ادم تنومند و بدقواره فانوس کاغذی, 30-inch

"روشنایی بسیار مهم در هر فضا به ویژه فضای" Cattano می گوید. "این کمک می کند تا تنظیم خلق و خوی و کسی که نمی تواند با استفاده از نور بیشتر در خانه های خود را؟" اما به گفته او "بسیاری از آپارتمان ها نمی آیند با روشنایی بالای سر, بنابراین من همیشه اضافه کردن برخی از." (Cattano به ما گفت که او نقل مکان به یک محل با 9 و منابع نور در حال حاضر دارای 16.) سربار فانوس کاغذی — که آن هم ساخته شده ما لیست زیر$100 صفحه اصلی بهبود — صرفه جویی خواهد شد طبقه و جدول فضا بدون شکستن بانک.


کاسپر تب و تاب بودن, نور,

اگر اندازه کوچکتر از آپارتمان خود را بدان معنی است که شما باید کمتر طبیعی نور در لامپ های مصنوعی که شبیه به خورشید می تواند کمک کند برای شبیه سازی daybreak یا nightfall — حتی در اتاق خواب که به صورت دیوارهای آجری. به همین دلیل درخشش امثال کاسپر را newish درخشش نور. با توجه به آن ساطع می کند نور نرم است که هر دو خاموش و روشن آرامی که می تواند کمک به سهولت شما را به خواب در شب و یا از خواب بیدار در صبح است. درخشش نور نیز مربوط به نرم افزار است که ویژگی های یک تایمر بنابراین شما می توانید آن را به نوبه خود در همان زمان (و یا قبل از) زنگ خود را خاموش می رود هر روز صبح. "آن را از خواب بیدار به" او به ما گفت "برای دریافت ملاتونین رفتن به عنوان شما چشم خود را باز برای اولین بار."


کوچک-آپارتمان ایده ها برای اتاق خواب

Wayfair بیانکا سفید زیر سازی زیر شلواری

در حالی که بسیاری از ما نفرت ذخیره سازی همه چیز زیر تخت ما ("برای بسیاری از آن را مانند قرار دادن همه چیز در زیرزمین" Cattano می گوید) گاهی اوقات در آپارتمان کوچک شما فقط یک انتخاب نیست. "اگر آن را باید اتفاق می افتد" Cattano می گوید: "آیا ما می توانیم آن را زیبا؟" او توصیه می کند این نورد underbed زیر شلواری ذخیره سازی از Wayfair کودکان را که او می گوید: کار را برای هر کسی که می خواهد به نوبه خود underbed منطقه به اضافی کارآمد فضای ذخیره سازی.


Ikea Malm underbed سازی جعبه بسته دو

اگر بستر خود قاب کرده در وسط و همچنین در چهار گوشه جیمز ویلیامز نشان می دهد این underbed مخازن ذخیره سازی از Ikea آمده است که در دو بخش است. "من چهار زیر تخت من" او به ما گفت "و من استفاده از آنها برای من ژاکت خارج از فصل, لباس و لباس تمرین."


ستونهای خانه 8-قفسه قفسه کتاب

اگر خود را در گنجه اتاق خواب نیست بزرگترین — و یا اگر شما یکی را نداشته باشند در همه — James-ویلیامز توصیه گرفتن یک قفسه کتاب است که می تواند تابع به عنوان اضافی از لباس و کفش سازی. هنگامی که ما trawled آمازون برای پیدا کردن بهترین-بررسی مسایل مربوط به آثار زیر 50 دلار در این براق étagère-سبک قفسه کتاب ساخته شده با یکی از بررسی و اشاره کرد که چگونه از آن استفاده می شود "برای مناسب سازی و همچنین به عنوان دکوراسیون."


Yamazaki خانه برج تکیه نردبان دندانه دار کردن

در همین راستا یک دیوار نردبان همچنین می توانید انجام دو وظیفه به عنوان دکور و ذخیره سازی, و آن را ممکن است فقط بلیط برای هر کسی که آشنا با مفهوم اتاق خواب "لباس صندلی" که در آن لباس های دراز در به طور فزاینده ای بلند پشته به عنوان هفته می شود شلوغ و شلوغ. این یکی از مورد علاقه نویسنده لورا Perciasepe که می گوید: آن را مانند در اختیار داشتن یک کل اضافی گنجه.


لانه سازی بستر

اگر شما در حال حرکت به یک نام تجاری جدید فضای گرم و نرم و قادر به ریخت و پاش, Cattano عاشق این ذخیره سازی بستر از لانه که او اشاره می کند کمک خواهد کرد که چیزهایی که شما در حال ذخیره سازی ماندن گرد و غبار به عنوان تشک به عنوان یک درزگیر بیش از آنها را."من باور نمی کنم در ذخیره سازی همه چیز زیر تخت چون مردم نمی تمیز کردن زیر تخت" او می گوید. Cattano می گوید این بستر است به خصوص برای افرادی که به زندگی در آب و هوای است که نیاز به به طور مداوم در حال تغییر کمد و یا برای کودکان و نوجوانان بنابراین پدر و مادر باید یک محل برای پر کردن و به راحتی بازیابی اسباب بازی های خود را.


گنجه ایده ها برای آپارتمان های کوچک

3M فرمان نیکل مدرن قلاب

Cattano می گوید که بیش از حد بسیاری از کوچک و صاحبان آپارتمان underutilize داخل گنجه خود را درب. "چسب قلاب در حال تعویض بازی" او به ما گفت. "استفاده از آنها را در جعبه برای کمربند (کوچک ظروف آنهایی که) و یا آنهایی که بزرگتر برای کیف های دستی حمل و نقل کردن کیسه های, کلاه, شال, چتر و گردنبند." او سوگند توسط 3M مجموعه ای از چسب قلاب است که در همه شیوه ای از اندازه است.


Fayleeko نازک از فولاد ضد زنگ فلز چوب لباسی 40-بسته

"احساس چوب لباسی نیست تمام شود و پایان همه" Cattano توضیح می دهد و اشاره کرد که با وجود فضای خود را-صرفه جویی در لاغری بسیاری از کاربران شکایت دارند که آنها را در لباس سخت تر برای روشن و خاموش. او نشان می دهد با استفاده از برخی به همان اندازه باریک فلزی لوله لباسی یک سبک است که او می گوید: شده است در گنجه خود را برای 20 سال گذشته است.


AmazonBasics مخملی کت و شلوار لباسی

در حالی که Cattano ممکن است در برابر پارچه لباسی استراتژیست نویسنده هیلاری رید سوگند توسط آنها. او به طور خاص سوگند توسط این AmazonBasics مخمل چوب لباسی که او را ستایش برای دوام خود را, و این واقعیت که آنها به او کمک کرد تا مناسب "حدود 25 درصد بیشتر از لباس در گنجه من."


پنبه نرم و جعبه با درب

اگر شما به دنبال به حداکثر رساندن ذخیره سازی در یک طبقه گنجه و یا ساخته شده است در قفسه Cattano نشان می دهد با استفاده از این نرم تر zippered جعبه ذخیره سازی از Muji. "من می خواهم آنها را برای پتو به صورت خارج از فصل و برای هر چیزی واقعا" او به ما گفت و افزود که آنها همچنین نگاه کنید خیلی بهتر از متوسط جعبه مقوا.


Vox رسانه های وابسته به مشارکت. این تاثیر محتوای سرمقاله هر چند Vox Media ممکن است کسب و کمیسیون برای محصولات خریداری شده از طریق لینک های وابسته. برای اطلاعات بیشتر, ببینید ما اخلاق و سیاست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن