پنج چیز "ماندن هشدار' بدیهی است که نمی خواهد شما را از

دولت ادعا می کند 'ماندن هشدار' ما را از coronavirus حتی اگر آن را به وضوح bollocks. در اینجا برخی از چیزهای پو

توسط BASHARIATEMROOZ در 26 اردیبهشت 1399

دولت ادعا می کند 'ماندن هشدار' ما را از coronavirus حتی اگر آن را به وضوح bollocks. در اینجا برخی از چیزهای پوچ شعار جدید نمی خواهد از شما محافظت از.

ریخته بودن

این که آیا آن بوده است بر روی کارت و یا شما بیگانه شریک زندگی خود را با خوردن پنیر بر روی نان تست را در شلوار خود را در سراسر مستند هیچ مقدار از هوشیاری است که به شما ریخته. هنگامی که آنها در نهایت راه رفتن و یا callously کمپرسی شما متن شما متوجه بوریس جانسون صحبت شد shite.

پیری

اقامت هشدار در حال رفتن به انجام هر کاری برای متوقف کردن زمان پدر. هوشیار بودن در برابر نشانه هایی از پیری ممکن است اجازه می دهد تا برای برخی از اقدامات وحشت مثل مردن مو خود را و یا خرید برخی از فرد جوان در شلوار جین, اما این یک نبرد از دست دادن. در واقع هوشیاری را فقط برجسته کردن چیزهایی مانند چین و چروک ثابت خستگی و موهای خاکستری و سپس depressingly, کرک.

پدر و مادر خود را

شما می دانید که آنها در حال آمدن. هنگامی که قفل شده است. آنها در حال آمدن. و آنها را در ماه ذخیره می شود تا همه چیز به دغدغه شما در مورد, شما را مجبور به اعتراف "بله من قرار داده و در وزن در مستند" "نه من انجام نمی دهد خوب برای پول" و خیلی بیشتر. به عنوان هشدار به عنوان یک kestrel پس از 10 فنجان قهوه نمی خواهد آن را متوقف کند.

وظیفه هیئت منصفه

هوشیاری قطعا نمی خواهد جلوگیری از ضربه از داوران احضار ضربه راهرو mat. سپس قبل از اینکه شما می دانید آن شما به دام افتاده در یک اجتماعی-حقوقی شور و مشورت با 11 دیگر منصفه فریاد در هر یک از دیگر در مورد جزئی پست-انتشارات درگیری به عنوان اگر آنها در قاضی جان عمل.

حمله خرس گریزلی

اقامت هشدار ممکن است به شما کمک کند نقطه خرس اما هنگامی که آنها در دم خود شما ایستاده شانس زیادی در زندگی یا مرگ کشمکش با 650lb بالغ جنس نر خرس. شما به سرعت پیدا کردن که کانال دیسکاوری اشتباه بود که بازی مرده کار نمی کند و در حال اجرا در zig-zags فقط باعث می شود آنها را عصبانی تر. با تشکر یک دسته مت Hancock.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن