پنج چیز بیشتر فر آماده از بوریس جانسون Brexit مقابله

بوریس جانسون ادعا کرد که مبارزه با تروریسم در اروپا معامله است که نیاز به هیچ تلاش بیشتر از یک تسکو مرغ Korma

توسط BASHARIATEMROOZ در 1 مرداد 1399

بوریس جانسون ادعا کرد که مبارزه با تروریسم در اروپا معامله است که نیاز به هیچ تلاش بیشتر از یک تسکو مرغ Korma برای یک. معلوم بود bollocks. بیشتر شبیه به این:

زنده مرغ

جوجه ها نیاز به مقدار زیادی از آماده سازی دقیق قبل از آنها آماده برای رفتن در فر و بیرون آمدن آبدار و خوشمزه است. دور بوریس خانه آن را فقط او را دم و Brexit تیم مذاکره کننده خیره در آن و فریاد " دریافت در فر! یا ما راه رفتن دور!'

سالاد

سالاد حداقل اجاق گاز-آماده مواد غذایی در جهان به دلیل آن را نه به معنای رفتن در فر که آن را تبدیل به یک لنگی های قهوه ای ظروف سرباز یا مسافر. بنابراین کمی بیشتر در فر آماده از جانسون Brexit برخورد و خوش طعم تر.

خود کارت های اعتباری و بدهی

ممکن است به عنوان به خوبی می شود استخرهای پلاستیکی به دلیل استرلینگ دیگر نمی خواهد زنده ارز پس از انگلستان می رود بیش از این هیچ معامله Brexit صخره. احتمالا شکستن فر بیش از حد, اما شما نمی خواهد که هر گونه مواد غذایی برای طبخ در آن به هر حال. گلدان فرنگی از هم اکنون در. دولت موضوع است.

پای خود را

اگر شما تا به حال پا خیس و کسی به شما اعتماد گفت: شما برای قرار دادن آنها را در فر برای خشک کردن شما می خواهم آن را انجام دهد درست است ؟ اگر آنها جذاب و لوده وار و خنده دار ارائه شده و شما £350m یک هفته ؟ آیا شما شروع به مشکوک آنها می خواهم به دروغ خود را هنگامی که پوست شروع به خشک شدن و سوزاند ؟

کثافت

هرگز پخته شده یک گه? پس چگونه شما می دانید آن را یک ایده بد? باور نمی کنم این به اصطلاح کارشناسان آنها هرگز آن را انجام داده یا نه. هیچ راه خواهد بوی معطل خواهد شد در سراسر خانه خود را برای سال های آینده باعث خرابی زندگی خود را. و هیچ معامله Brexit بسیار جذاب خواهد بود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن