پنج تا از بهترین سبزیجات برای غذا خوردن به دلیل نفرت شما خودتان

آیا شما لذت بردن از بودن یک شهید در مورد خوردن سبزیجات ؟ در اینجا پنج منزجر کننده انواع به مصرف خود را برآورده

توسط BASHARIATEMROOZ در 27 تیر 1399

آیا شما لذت بردن از بودن یک شهید در مورد خوردن سبزیجات ؟ در اینجا پنج منزجر کننده انواع به مصرف خود را برآورده سازد خودآزارانه رنگ اثر خط:

کلم بروکسل

وجود خاص زیر مجموعه از خود راضی سبزی خواران است که مانند غذا خوردن جوانه در تمام طول سال و نه فقط در کریسمس. امیدوارم این کوچک گوزیدن حوزه کردم واقعا سالم, ارزش تغذیه ای, چرا که در غیر این صورت شما فقط خوردن شر خالص است.

کلم

کلم شیطان کاهو و حتی شیطان نمی خواهند به خوردن آن به دلیل آن را بسیار طاقت فرسا. تنها افرادی که نیروی خود را به مصرف کلم و تظاهر به مانند آن را در حال از دست دادن چربی متعصب که آن را بجوشانید تا به یک ننگین سوپ و آنها بدیهی است که بیمار در سر.

کلم بروکلی

کلم بروکلی است مانند کسی که در یک نگاه درخت و فکر می کردم چگونه می توانم این کار کوچک و وحشتناک؟' آن را غیر ممکن است برای طبخ آن را به عنوان تنها دارای دو حالت: جامد سنگ و احساسات بیش از حد. در هر صورت, آن را مانند طعم هر بدبختی کباب شام شما تا به حال در پدربزرگ و مادربزرگ خود را' خانه.

گل کلم

گل کلم به نظر می رسد مانند یک پر از چرک نقطه incongruously جوجه اشیانه در داخل تالار برگ سبز. که فکر کردم این امر می تواند یک ایده خوب برای حفاری است که تا کنید و سعی کنید آن جوش? آن است که اساسا کلم بروکلی با کم خونی و آن را مانند طعم آن را بیش از حد.

کدو

در حالی که اسکواش به نظر می رسد و سلیقه خوب وقتی پخته تهیه این نبرد دشوار است که احساس می کند بسیاری مانند تلاش برای پوست بولینگ کاسه. است که ارزش آن lacerating همه ده انگشت به خوردن برخی از پرتقال شیرین احساسات بیش از حد? قطعا نه. فقط چوب سیب زمینی, مانند, سالم مردم است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن