پنج روش تضمین شده بود سر و دست شکسن در یک پارک

هیجان انگیز ترین بریتانیا پست جدید-مستند سرگرمی است که سر و دست شکسن در یک پارک. در اینجا چگونه به چشم پوشی اج

توسط BASHARIATEMROOZ در 17 تیر 1399

هیجان انگیز ترین بریتانیا پست جدید-مستند سرگرمی است که سر و دست شکسن در یک پارک. در اینجا چگونه به چشم پوشی اجتماعی فاصله, ارعاب مردم و به طور کلی بازی arsehole.

تظاهر به یک باند

شما و جفت خود را نه از Crips و نه Bloods, اما وجود دارد هیچ آسیبی در درگیر شدن در یک بیت از زندگی آزاد. عمل سخت و شوم و سعی کنید به نگاه مرعوب زمانی که بازنشسته PE معلم به شما می گوید که به نوبه خود f**king music پایین.

بسیار مست

یک لیوان یا دو Pimm را در پارک لذت بخش است اما چگونه در مورد انبوه مسمومیت آن ؟ اگر شما در حال احاطه شده توسط 200 خالی استلا قوطی فریاد شدید در عبور غریبه ها و در نظر گرفتن یک کمپرسی در کودکان, میدان, شما باید مصرف مقدار مناسب از الکل است.

رها کردن تمام بستر

اگر شما به اندازه کافی قوطی ساندویچ جعبه و مگنوم فراغ در نظر غارت نزدیکترین ساز به جست و خیز و چاک بیت از گچ تخته و فرش باستان در همه جا. و سپس مرتب کردن بر اساس arsewit که می گوید: "مردم نگه می دارد در یک کار و اهداف آن innit?'

باید گه کوتاه-جشنواره

یک بلندگوی بلوتوث و همسر خود را بر روی تلفن خود را عملا یک فضای باز با بیحوصلگی حرف زدن. او را دوست داشتن خوبی ها در 'عرشه', مخلوط ساعت غیر قابل تشخیص تکنو و/یا دوده با یک پرشکوه نگاه غلظت در چهره اش پس از earbuds اگر شما می خواهید برای گوش دادن به چیزی مناسب و معقول.

خود را سر و دست شکسن سگ

سگ شما باید سر و دست شکسن در سمت راست خود را در حالت ایده آل یک کلفت کمی ارشد riled تا نیمه arsed گارد آموزش سگ. اما سگ های دیگر کار می کنند فقط به عنوان به خوبی; هر نژاد که میسازد عظیم turds خوب است و یا حتی زیبا و بی ضرر اسپانیل اگر آن بارکس پیوسته و جهش در همه در حالی که شما می گویند: "او فقط یک بازی!'tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب