پنج حیاتی coronavirus قوانین به دنبال زمانی که ناامیدانه عصبانی پایین میخانه

برای سریع یکی است ؟ ماندن نه بیشتر ؟ در اینجا پنج حیاتی قوانین به اطاعت بنابراین شما می توانید لکه دار کردن "م

توسط BASHARIATEMROOZ در 13 تیر 1399

برای سریع یکی است ؟ ماندن نه بیشتر ؟ در اینجا پنج حیاتی قوانین به اطاعت بنابراین شما می توانید لکه دار کردن "من قسم می خورم من باقی مانده است و در بهداشت عمومی دستورالعمل' هنگامی که شما تلو تلو خوردن در.

سفارش از راه دور

پیوستن له در نوار است که یک چیزی از گذشته. به جای آن باقی می ماند در جدول خود را و استفاده از برنامه به سفارش و یا فریاد سفارش خود را در کسی که به نظر می رسد مانند آنها ممکن است در اینجا کار می کنند و یا به سادگی حرکت خود را تشنه گلو در حالی که فریاد در آسمان است. نوشیدن هر آنچه می رسد.

آیا استفاده از توالت

توالت انتشارات عمده بیماری بردار حتی قبل از coronavirus. به جای سرمازدگی به بوته یا به دیوار مقابل و یا شاش در برابر اتومبیل در منطقه مسکونی میخانه را بر اساس. با سلام انجام کار درست همیشه آسان نیست.

مردم آنها را بهترین f**king mate از یک فاصله

پس از شما تا به حال چند, شما توافق می کنید با یک همکار میخانه رونده در مورد چیزی است که اغلب به عنوان جزئی به عنوان میل همان واحه B-side – و آنها را در آن لحظه تبدیل شدن به بهترین خود را f**king همسر. اما به جای قرار دادن بازوی خود را در اطراف شانه های خود را زیر چه f**king بزرگ آدم آنها از یک متر به علاوه.

مبارزه با استفاده از مبلمان

متاسفانه پست سنتی-انتشارات punch-up باید کنار گذاشته برای سال 2020 به عنوان مشت توفنده به آرواره می تواند گسترش COVID-19. آن را بازی امن و با استفاده از صندلی و میز به عنوان سلاح به چکش حریف خود را در حالی که مجدانه اجتناب از عفونت است.

باید سس داغ در خود کباب

خود را روشن هوایی و رایت کردن هر گونه میکروب های مضر یا هر f**k آنها خواستار سس داغ را کباب از خارج از فروشگاه در حجم بالا. عباراتی مانند "سس تند! واقعا f**king hot یکی!" رسما تحریم توسط دولت است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب