Facebook اضافه خواهد شد ضد اطلاعات غلط پست به خوراک خبری خود را اگر شما دوست game, جعلی coronavirus اخبار

Facebook شروع خواهد شد قرار دادن ضد اطلاعات غلط پیام ها در اخبار از افرادی که درگیر با کروناویروس داستان. این

توسط BASHARIATEMROOZ در 28 فروردین 1399

Facebook شروع خواهد شد قرار دادن ضد اطلاعات غلط پیام ها در اخبار از افرادی که درگیر با کروناویروس داستان. این شرکت با ارائه یک به روز رسانی در مبارزه خود را در برابر آسیب های اطلاعات غلط امروز اعلام کرد راه اندازی یک زن و شوهر از ویژگی های جدید برای ترویج دقیق اخبار. یکی از این جعبه است که به نظر می رسد برای افرادی که دوست داشت در واکنش به, و یا اظهار نظر در یک پست که Facebook بعد از حذف و تشویق آنها به بازدید از سازمان بهداشت جهانی سایت. Facebook به طور جداگانه راه اندازی یک "حقایق" بخش کامل از بررسی اخبار در مورد بیماری همه گیر.

امروز به روز رسانی به شرح زیر داغدار گزارش گروه غیر انتفاعی Avaaz, که به نام سایت "کانون coronavirus اطلاعات غلط" و ذکر شده در پست های متعدد حاوی خطرناک سلامتی مشاوره و درمان. این شرکت تحت فشار قرار دادند به این اتهام گفت: حذف "صدها هزار قطعه از اطلاعات غلط" در هفته گذشته است. به صورت خفیف تر مطالب را می کند که شایستگی حذف کامل آن ذکر آمار نشان می دهد برچسب های هشدار دهنده واقعی اثر: زمانی که مردم این هشدار را ندارد از طریق کلیک به محتوای اصلی 95 درصد از زمان. (ما نمی دانیم دقیقا چگونه است که در مقایسه با نرمال توانید رای دادن.)

Avaaz, مدیر مبارزات انتخاباتی Fadi قرآن گفته شده سیاسی است که "Facebook باید از این مرحله" برای اضافه کردن ویژگی های جدید "اما این گام را منعکس نمی کند حیطه پر از آنچه که ما می خواهم برای دیدن آنها را انجام دهد."

Facebook هشدار داده که کاربران آنها درگیر با اطلاعات غلط قبل از باز کردن یک پورتال برای مردم به چک کنید اگر آنها می خواهم دوست داشت و یا به دنبال تبلیغات روسیه صفحات. پاپ آپ استراتژی فعال ، و این پیام است که Facebook به اشتراک گذاشته شده به نظر می رسد زیرکانه و کمتر قضاوت. اگر چیزی به نظر می رسد طراحی شده برای جلوگیری از حتی گفتن مردم در آنها کاهش یافت و به یک داستان جعلی. به جای آن خواستار آنها را به "کمک به دوستان و خانواده و جلوگیری از اطلاعات نادرست در مورد COVID-19" با به اشتراک گذاشتن یک لینک به سازمان بهداشت جهانی ،tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن