Facebook Messenger اتاق در حال حاضر زندگی می کنند با برقراری تماس رایگان تصویری برای 50 نفر

در طول تمام اجتماعی فاصله (و انزوا) دیده ایم به دلیل COVID-19 گیر زوم پدید آمده است به عنوان نام خانواده, در حالی که قبل از آن احتمالا بهترین و شناخته شده توسط برخی از مردم برای اینکه ویدئو کنفرانس ابزار در محل کار. به عنوان بیشتر و بیشتر مردم شده اند با استفاده از آن برای همه چیز اما کار و اهداف مرتبط با آن به صدها میلیون کاربر فعال در هر روز و Facebook در زمان اطلاع.

شبکه های اجتماعی در نتیجه اعلام مسنجر اتاق چند هفته به عقب است که در واقع پاسخ به زوم محبوبیت اگر چه با هدف مستقیما در مصرف کننده با استفاده از موارد (به دلیل وجود دارد هیچ اشتراک گذاری صفحه نمایش و یا دیگر ابزار است که به نفع کسب و کار تنظیمات). امروز مسنجر اتاق شروع به زندگی می کنند.

Facebook Messenger Rooms now live with free video calls for up to 50 people

ما می گویند “شروع” از آنجا که در حال حاضر ما هنوز هم لازم نیست که این قابلیت حتی اگر آن را ظاهرا روشن در سطح جهان به وضوح این یکی از آن صحنه rollouts. قطع در آن وجود دارد هر چند, آن را در حال آمدن است.

هنگامی که شما از آن شما می توانید ایجاد یک اتاق از Facebook (در آمریکای شمالی) یا پیامبر (در سطح جهانی). شما می توانید تا 50 نفر در یک تصویری رایگان تماس با هیچ محدودیت زمانی ندارند. وجود دارد یک میزبان مهمان/سیستم مانند زوم و شما می توانید با دعوت از افرادی که نمی Facebook حساب (و آنها نمی خواهد نیاز به ایجاد یک به منظور پیوستن به).

شما می توانید انتخاب کنید که می شود برای دیدن و پیوستن به اتاق خود و حذف مردم از آن در هر زمان و یا حتی قفل کردن اتاق اگر شما نمی خواهید هر کسی دیگری برای پیوستن به.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im