Facebook در حال راه اندازی یک بازی اختصاص داده شده برنامه را در Twitch یوتیوب

کشش و یوتیوب زیادی ندارد و رقابت وقتی که می آید به جریان سیستم عامل برای جامعه بازی اما از Facebook می خواهد ب

توسط BASHARIATEMROOZ در 1 اردیبهشت 1399

کشش و یوتیوب زیادی ندارد و رقابت وقتی که می آید به جریان سیستم عامل برای جامعه بازی اما از Facebook می خواهد به تغییر آن با یک جدید اختصاصی بازی های موبایل برنامه.

Facebook این بازی برنامه تا حد زیادی خواهد شد معاون کشیش بخش و تمرکز بر جریان جامعه اگر چه آن را نیز برجسته بازی های گاه به گاه است که مردم ممکن است بازی بازی های آنلاین در حال حاضر از جمله کلمات با دوستان با توجه به نیویورک تایمز. برنامه است که به معرفی در 20 آوریل نیز بنا به گزارش ها تنها در دسترس بر روی دستگاه های آندروید برای اولین بار در. این شرکت قصد دارد به انتشار این برنامه برای دستگاه های iOS یک بار "اپل تایید آنها." آستانه رسیده به Facebook برای کسب اطلاعات بیشتر.

با Facebook بازی را ادامه رشد و زمان افزایش بینندگان و جریان به عنوان یک کل در حالی که مردم در گیر این شرکت احساس می کند مانند در حال حاضر زمان مناسب برای راه اندازی برنامه. آن را در اصل قرار است به راه اندازی در ماه ژوئن با توجه به باراما Facebook نقل مکان کرد و آن را برای پاسخگویی به تقاضای کنونی است.

"سرمایه گذاری در بازی به طور کلی تبدیل به یک اولویت برای ما چون ما دیدن بازی به عنوان یک شکل از سرگرمی است که واقعا متصل, مردم," Fidji سیم, سر, از Facebook برنامه گفت: نیویورک تایمز. "این سرگرمی است که فقط یک شکل منفعل و مصرف اما سرگرمی تعاملی است که به ارمغان می آورد و مردم با هم است."

Facebook سرمایه گذاری در بازی های برای سال ها تلاش کرده است برای ساخت تا جریان آن جامعه با همکاری با سازندگان مختلف و میزبانی مسابقات esports. با وجود Facebook زیادی کاربر پایه — بیش از 2.5 میلیارد نفر از مردم استفاده از Facebook هر ماه — آن را هنوز هم عقب حرکت یا کشش ناگهانی و یوتیوب (متعلق به آمازون و گوگل به ترتيب) وقتی که می آید به ساعت از گیم پلی تماشا.

که گفت:, Facebook بازی در حال رشد است. Facebook بازی دیدم 210 درصد افزایش در ساعت تماشای بین دسامبر دسامبر 2018 و 2019 با توجه به یک گزارش از جریان شرکت نرم افزاری StreamElements که انجام منظم گزارش در جریان صنعت با تجزیه و تحلیل شریک آرسنال.gg. جریان محتوا در Facebook دیدم شش درصد افزایش در تعداد streamers ها و 78 درصد افزایش در میانگین تعداد تماشاگران در هر ساعت جریان در همان زمان. Facebook نیز به دنبال انقباض و یوتیوب استراتژی توسط منحصرا همکاری با استعداد بالا از جمله سابق Twitch streamer گونزالو "صفر" برریس یوتیوب شخصیت کرینا Kopf و قهرمان سابق UFC, روندا راسی.

"Facebook بازی شده است, ساخت باور نکردنی گام به عنوان آنها خود را قوی تر حضور جهانی و استراتژیک استعداد حصول به تقویت سهم بازار خود را در livestreaming فضا" Doron نیر, مدیر عامل شرکت StreamElements در بیانیه ای گفت: به آستانه وقتی راسی برای مشارکت در ماه فوریه اعلام شد. "با اضافه کردن روندا راسی بسیار مشهور جریان اصلی که به, بازی, برای خود فهرستی از آن را یکی دیگر از حرکت از محتوا پادشاه است اما شما نیاز به یک پادشاهی را به آن مهم است."

کشش و یوتیوب هنوز هم تسلط بر صنعت ، حرکت یا کشش ناگهانی فرمان 61 درصد از ساعت تماشا در دسامبر 2019 با یوتیوب حفظ دیگر 28 درصد از بازار است. در جایگاه چهارم این است که مایکروسافت میکسر دیدم که کمتر از سه درصد از تمام ساعت را صرف تماشای livestreams.

ابزار جدید ممکن است به کمک Facebook دور تراشه در حرکت یا کشش ناگهانی و یوتیوب را تسلط. Facebook در تلاش است به آن را آسان تر برای کاربران خود به شروع جریان با اضافه کردن یک "Go Live" را فشار دهید. تابع "اجازه می دهد تا کاربران ها جریان دیگر بازی های تلفن همراه بر روی همان دستگاه با فشار دادن فقط چند دکمه" با توجه به بار. هنگامی که مردم در حال زندگی می کنند جریان را به نظر می رسد در صفحات شخصی خود ساخت آن را آسان تر برای دوستان و پیروان خود را به تماشای. مانند یوتیوب و, حرکت یا کشش ناگهانی Facebook را ارائه می کند کسب درآمد برای برخی از آن streamers. شبیه به حرکت یا کشش ناگهانی, وابسته به وضعیت و یوتیوب را شریک برنامه Facebook را "سطح بالا" طراحی شده است اجازه می دهد تا سازندگان محتوا به بصورت پول در اوردن.

"مردم در حال تماشای جریان و آنها مانند" من می خواهم به یک پرچم در حال اهتزاز " و با رفتن آن زندگی می کنند به معنای واقعی کلمه تنها با چند کلیک و سپس زندگی شما streamer," Vivek Sharma, Facebook معاون رئیس جمهور برای, بازی گفت: بار.

چه آشکار از آمار جدید در آینده در هر روز است که زنده جریان پررونق است; آستانه's ساکن کشش متخصص بیژن Stephen آن تلقی "زنده جریان لحظه" چند هفته پیش. Facebook است که به وضوح امیدوار است که آن را می توانید با افزایش تقاضا با یک پروژه با نام تجاری جدید است که مردم محکم نگاه داشتن بر روی.



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن