Facebook است ممنوعیت اعتراض به حوادث است که نقض اجتماعی فاصله قوانین

Facebook است که ممنوعیت تبلیغات برای تظاهرات که نقض اجتماعی فاصله گرفتن قوانین این شرکت تایید کرده است. خبرنگا

توسط BASHARIATEMROOZ در 1 اردیبهشت 1399

Facebook است که ممنوعیت تبلیغات برای تظاهرات که نقض اجتماعی فاصله گرفتن قوانین این شرکت تایید کرده است. خبرنگار سی ان ان Donie o'sullivan نوشت: امروز صبح که تبلیغات ضد قرنطینه تظاهرات در کالیفرنیا و نیوجرسی و نبراسکا تا به حال تمام شده پس از Facebook مشورت با دولت های ایالتی. این شرکت همچنین بنا به گزارش ها به دنبال راهنمایی برای اینکه نیویورک, ویسکانسین, اوهایو و پنسیلوانیا تظاهرات را نقض زمان پناهگاه در محل سفارشات. "اتفاقاتی که مخالف دولت' هدایت اجتماعی فاصله مجاز نیست در Facebook" یک سخنگو گفت در آستانه.

Facebook تاکید کرد که آن را با تکیه بر دولت قوانین به جای سرمقاله قضاوت. "مگر در مواردی که دولت را ممنوع رویداد در طول این زمان ما اجازه می دهد آن را به صورت سازمان یافته در Facebook گفت:" سخنگوی. اما سازمان دهندگان نمی تواند مدافع جلسات که شکستن سلامت هدایت و آنها نمی توانند مانع از در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در برابر گسترش رمان coronavirus.

مارک زوکربرگ تصریح کرد تمایز در یک مصاحبه در Good Morning America. "این مهم است که مردم می توانند بحث سیاست وجود دارد یک خط در مورد این, شما می دانید, بیشتر از حد نرمال گفتمان سیاسی" او گفت:. "من فکر می کنم بسیاری از چیزهای که مردم می گویند که نادرست است در اطراف بهداشت و درمان اضطراری مانند این می تواند به عنوان طبقه بندی شده مضر اطلاعات غلط." از ژانویه Facebook گفت: آن را از بین بردن ادعا می کند که "طراحی شده برای تضعیف درمان و یا در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب." Facebook ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد رویدادهای خاص که حذف شدند.

چندین گروه یا برنامه ریزی شده و یا به تازگی برگزار شد و تظاهرکنندگان اجتماعی فاصله و پناهگاه در محل قوانین egged در توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در توییتی از تماس به "آزاد" مینه سوتا, میشیگان و ویرجینیا هفته گذشته است. BuzzFeed اشاره می کند که بسیاری از این حوادث هماهنگ شده اند با کمک از میشیگان محافظه کار ائتلاف کمک کرد که طرح قابل ملاحظه اعتراض در لانسینگ, میشیگان, هفته گذشته است. این گروه' Facebook pages تماس coronavirus "یک ویروس واقعی" و تشویق مناسب اقدامات بهداشتی مانند شستن دست.

معترضان در لنسینگ نادیده درخواست که آنها در اتومبیل های خود را در طول این رویداد, اما, بالا بردن خطر سرایت. سایر حوادث بوده است که بی اعتنا از ویروس تهدید مانند یک تظاهرات در تگزاس برگزار شده توسط نظریه پرداز توطئه الکس جونز که قبلا محکوم برای ترویج جعلی COVID-19 درمان.

بیشتر آمریکایی ها بیشتر نگران متحده بلند کردن پناهگاه در محل قوانین قبل از موعد مقرر از انتظار بیش از حد طولانی, طبق آخرین بررسی مرکز تحقیقات پیو. و برخی از تظاهرات' اینترنت و اخبار ردپای ممکن است بزرگتر از حوادث خود را. کاتا سالن و ارتباطات و مدیر مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان در توییتر ادعا کرد که تظاهرات بدست کرده بود بیشتر سوالات رسانه ای از شرکت کنندگان است.

اما Facebook گرفته و با حرارت پاسخ نمی فعالانه به اندازه کافی به کلاهبرداری مضر و سایر اطلاعات مربوط به virus. در حال حاضر آن را تلاش برای راه رفتن در یک خط ظریف میان برداشتن محتوای مضر و اجتناب از سانسور سیاسی تظاهرات.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب