EVO 2020 خواهد بود آنلاین-تنها رویداد با توجه به همه گیر

سالانه تکامل قهرمانی سری (اوو) بازی مبارزه با مسابقات برگزار خواهد شد به عنوان یک رویداد آنلاین این تابستان با توجه به COVID-19 گیر این رویداد سازمان امروز اعلام کرد. EVO برنامه ریزی شده بود را از جولای 31st به اوت 2 در Mandalay Bay در لاس وگاس. تمام بلیط و رزرو هتل مسترد خواهد شد به صورت خودکار.

در این سال EVO صف برنامه ریزی شده بود که شامل Street Fighter 5: Champion Edition, سوپر سر و صدا وارنر نهایی توپ اژدها FighterZ, یک دعوتی مسابقات برای Dreamcast آمار Marvel vs. Capcom 2و بیشتر اما مشخص نیست اگر این فقط آنلاین تابستان رویداد های مشابه صف.

عمده دیگر رویدادهای بازی از جمله E3 توسعه دهندگان بازی کنفرانس و نمایشگاه Gamescom را معطوف به آنلاین-تنها رویدادهای این سال به دلیل بیماری همه گیر. بسیاری از عمده tech حوادث از جمله اپل در سراسر جهان در کنفرانس توسعه دهندگان مایکروسافت Build توسعه دهنده رویداد نیز برگزار می شود آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>