بحرانزده مسکن وزیر کشد نهایی دریافت به-خارج-از-زندان-رایگان کارت by گفت کامینگز ایده

رابرت Jenrick است محدود ممکن است هر گونه انتقاد برای اعطای میلیاردرهای سوغات به صورت نقدی با این ادعا Dominic

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 تیر 1399

رابرت Jenrick است محدود ممکن است هر گونه انتقاد برای اعطای میلیاردرهای سوغات به صورت نقدی با این ادعا Dominic کامینگز گفت: این درست است.

مسکن, وزیر متهم به شکستن قوانین برای صرفه جویی در رابطه بارون ریچارد دزموند 40 میلیون دلار برای دوام £12,000 اهدا در حال حاضر نجس زیرا اگر کامینگز می گوید این خوب است و پس از آن دیگر غیر قانونی است.

Jenrick گفت: "این همه Dom ایده. وجود دارد. شرط می بندم شما احساس خیلی احمق در حال حاضر نمی کنید ؟

"من چک با او, و او گفت: 'دیدار با دزموند خود را تماشا کنید ویدیو تبلیغاتی نادیده گرفتن مقررات ابطال کارکنان خود را به او و هر آنچه او می خواهد. ارسال خطرناک متون در مورد آن اگر شما می خواهم.

"اگر کسی می پرسد شما هر گونه سوال آن را می گویند خوب بود با من. پس از آن مطبوعات, پلیس, عمومی, سوالات, هیچ یک از آنها را می توانید انجام دهید f**k همه است."

"اوه آره و کلبه ای که در Dom را پدر و مادر محل در دورهام است که آنها نمی باید اجازه برنامه ریزی ، آنها رسما لازم نیست که. چرا که آنها پدر و مادر خود را."

بعدی وزیر برای استفاده از Cummings دفاع است انتظار می رود به دبیر خانه Priti Patel, هفته آینده, زمانی که او درگیر در یک hit-and-run تصادف با یک اتوبوس صف و نتواند تست مواد مخدر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن