DxOMark تحت تاثیر قرار نمی Samsung Galaxy Z تلنگر selfie camera

بازگشت در ماه فوریه سامسونگ تاشو, تاشو, گوشی های هوشمند به فروش رفت. سامسونگ Galaxy Z تلنگر به دست آورد توجه ز

توسط BASHARIATEMROOZ در 15 خرداد 1399

بازگشت در ماه فوریه سامسونگ تاشو, تاشو, گوشی های هوشمند به فروش رفت. سامسونگ Galaxy Z تلنگر به دست آورد توجه زیادی به آن زیبا طراحی جدید اما برای رسیدن به آن اندازه جمع و جور و طراحی آن نیاز به قطع برخی از گوشه ها. یکی از قابل توجه ترین مکان های که در آن بود در بخش دوربین.

اگر چه دوربین های وحشتناک نیست آنها رتبه های پایین تر در میان دیگر گوشی های حق بیمه. DxOMark منتشر شد بررسی آن از Galaxy Z تلنگر را جلوی دوربین و آنها را تحت تاثیر قرار نمی. آن را به ثمر رساند 83 به طور کلی, که ترکیبی از یک عکس نمره 82 و تصویری نمره 86. DxOMark می گوید نمره آن در خط با دوربین های عکاسی از خود در کهکشان A71 Galaxy S9+ و آی فون XS حداکثر.

Samsung Galaxy Z Flip سامسونگ Galaxy Z تلنگر

این یک 10MP دوربین عکاسی از خود با یک 26mm-معادل لنز ثابت f/2.4 aperture و foxed تمرکز. به یاد داشته باشید این است که کوچک پانچ-سوراخ دوربین که برش تاشو صفحه نمایش در داخل تاشو. آن پیکسل هستند 1.2 ميکرومولار و دوربین می توانید ضبط تا 2160ص تصویری در 30fps.

الف تلنگر بزرگ محدوده دینامیکی اما آزمایشات متوجه شد که آن را فاقد کنتراست در بسیاری از موارد. این بود که اغلب متناقض بین عکس های مختلف از همان تصویر. آن را ثابت تمرکز لنز نیز کمی کم عمق بنابراین می توان آن را دشوار است برای گرفتن کاملا در فوکوس selfies, و شما نمی دیدن جزئیات زیادی در این زمینه به عنوان یک نتیجه. سر و صدا شروع به شکل گرفتن در داخل selfies اما می شود بسیار بدتر در موقعیت نور کم.

DxOMark not impressed with the Samsung Galaxy Z Flip’s selfie camera

حالت پرتره یکی دیگر از ضعف به عنوان به خوبی. هیچ قانع کننده اثر بوکه و تاری است که به طور مساوی اعمال می شود به هر چیزی در پس زمینه پس از آن از دست رفته عمق.

DxOMark ادعا می کند که تصویری از این دوربین بهتر از عکس هنوز هم در مقایسه ،

عمق میدان باریک می تواند یک نگرانی در هنگام گرفتن جلوی تصویری از چهره ها در این زمینه نمی توان به طور کامل در تمرکز. آن را امتیاز برای ضبط با کیفیت 4K.

دوربین نیست چه مجموعه Galaxy Z, تلنگر, جدا, آن تاشو صفحه نمایش کوچک و تاشو رد پای. این می آید در هزینه بیشتر souped تا دوربین راه اندازی. دوربین به خوبی انجام اما به اندازه کافی ندارد یک شمع به دیگر شاخص مانند سامسونگ خود کهکشان S20 فوق العاده.

اتمام لینک منبع به اتمام DxOMark's بررسی دوربین عکاسی از خود. اتمام بررسی کامل ما را از Z تلنگر را به خوبی!

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن