DJI Mavic هوا 2 نشت: 48MP دوربین با پیکسل binning بزرگتر باتری 8K Hyperlapse

DJI Mavic هوا است که بیش از دو سال در حال حاضر و آن را سر رسیده است برای ارتقاء. نسخه 2 در حال آمدن است و آن ر

توسط BASHARIATEMROOZ در 8 اردیبهشت 1399

DJI Mavic هوا است که بیش از دو سال در حال حاضر و آن را سر رسیده است برای ارتقاء. نسخه 2 در حال آمدن است و آن را به قرض گرفتن برخی از ایده ها از گوشی های هوشمند – به نظر می رسد که جدید 48MP سنسور را چهار بایر فیلتر.

DJI Mavic Air 2 leaked images DJI Mavic Air 2 leaked images DJI Mavic Air 2 leaked images
DJI Mavic Air 2 به بیرون درز تصاویر

این 48MP موثر وضوح می توان binned به 12MP برای بهتر عکس با کیفیت. سنسور خود را بزرگتر از قبل هم 1/2.0" مقابل 1/2.3". در حالی که به طور منظم ضبط ویدئو باقی مانده است در پوش 4K, هواپیماهای بدون سرنشین قادر خواهد بود به ساقه 8K Hyperlapses. میدان دید (84°) و دیافراگم (f/2.8) اساسا همان است که در نسل اول است.

DJI Mavic Air 2 خواهد بود بزرگتر و سنگین تر از سلف خود, همراه با افزایش وزن 570g (تا از 430g) می آید یک باتری بزرگتر با 3,500 mAh ظرفیت. این افزایش زمان پرواز به 34 دقیقه (قابل توجه پرش از 21 دقیقه که اصلی هوا می تواند تاریخ و زمان آخرین). حداکثر سرعت باقی خواهد ماند همان 68.4 متر/ثانیه, اما حداکثر تبار خواهد بود ضربه تا 5 m/s.

Updated controller Updated Controller Fly More bundle
به روز شده در کنترل • پرواز بیشتر بسته نرم افزاری

OcuSync 2.0 پشتیبانی خواهد شد در خارج از جعبه یک ویژگی از Mavic Pro که ایجاد می کند قابل اعتماد تر راه دور و اتصال را قادر می سازد استفاده از DJI عینک. هواپیماهای بدون سرنشین خواهد بود همراه با یک جدید بیشتر قادر به کنترل کننده برای بوت شدن.

به هر حال leakster @rquandt منتشر شده این مشخصات همراه با محتویات "پرواز" بسته نرم افزاری است که می آید با یک مجموعه ای از فیلترهای ND, 6 جفت از جایگزینی پروانه و بسیاری از لوازم جانبی.

Leaked specs for the DJI Mavic Air 2
درز مشخصات برای DJI Mavic درجه 2

اعلام رسمی این Mavic درجه 2 باید بعد از امروز (مگر اینکه طرح تغییر).

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن