دل های جدید XPS 13 است که همه چیز ویندوز لپ تاپ باید

هر زمان جدید XPS 13 بیرون می آید سوال این است که همیشه همان: آن است که هنوز هم بهترین ویندوز نازک-

توسط BASHARIATEMROOZ در 27 فروردین 1399

هر زمان جدید XPS 13 بیرون می آید سوال این است که همیشه همان: آن است که هنوز هم بهترین ویندوز نازک-و-نور لپ تاپ ؟ من شما یدکی تعلیق در اینجا: پاسخ این است که بله.

اگر یکی از چیزهایی که دل است در آن نمی ساخت جارو نوآوری است که تغییر آنچه که ما انتظار می رود از یک لپ تاپ (حداقل نه با آن XPS خط). آن را بدانند چه باید ثابت و متد پرداختن به مسائل بدون شکستن هر چیز دیگری در طول راه. دو سال پیش از آن بود و خدا-افتضاح nosecam. سال گذشته آن را کوچک پد لمسی و صفحه نمایش 16:9. کسانی که آسان رفع و دل آنها را اصلاح. نتیجه این است که یک لپ تاپ است که کامل نیست — اما آن را بیشتر چیزهایی که تقریبا کاملا. تنظیمات در دل وب سایت در حال حاضر در شروع $1,199 — یکی از من آزمایش ذکر شده است برای $1,749.

قابل توجه ترین تغییر شما ببینید از سال گذشته XPS صفحه نمایش است. هیچ چشم خود را نمی, فریب شما:: صفحه 16:9 است (در نهایت!) نه بیشتر. دل, اصلاح کرده, یک تکه بزرگ کردن پایین گودی آن از 19.5 mm به 4.6 mm. (نیز وجود دارد کاهش یافته و هر بشکه لولا پنهان است که یک بیت از آن را در زیر صفحه کلید عرشه).

دل کوچک در بالا و سمت ناهنجاری و همچنین در نتیجه 16:10 صفحه نمایش است که 6.8 درصد بزرگتر از سلف خود. این شرکت ادعا می کند یک 91.5 درصد صفحه نمایش به بدن نسبت. آن مقدار زیادی از پیکسل — تقریبا یک میلیون بیش از سال گذشته 1080p پنل. و چند میلی متر باعث می شود یک تفاوت بزرگ; من احساس من تا به حال فضای بیشتری نسبت به من معمولا در 16:9 پانل و معمولا نمی باید به زوم کردن برای راحتی کار در دو ویندوز در کنار هم.

تقریبا گودی کمتر طراحی نیز آشنایی کامل دستگاه های جدید حق بیمه نوع از زیبایی. با آرم و سفید ضربه گیر پلاستیکی رفته در ترکیب با تمدید صفحه کلید و پد لمسی (بیشتر در مورد کسانی که بعد از آن) هیچ فضای هدر رفته است. این 2.8 پوند وزن مشابه به عنوان مک بوک ایر, اما کمی نازک تر در 0.58 اینچ است. من احساس می کنم مثل من به دنبال در, و برگزاری بسیار خوب کامپیوتر.

صفحه نمایش می شود بنابراین روشن (تا 500 nits) که من پیدا کردم آن را ناراحت کننده برای استفاده بالاتر از 30 درصد در حالی که من در حال حاضر در داخل خانه. این بیگانه: میثاق تریلر به نظر عالی و رنگ های زنده و حداقل تابش خیره کننده برای منحرف کردن اذهان از تاریکی داخل صحنه. به nitpick وجود دارد کمی از آبی بازیگران به همه چیز که خاموش کردن لپ تاپ حسگر نور محیط را کمی به خنثی کردن اما هیچوقت از بین بردن. آن را به احتمال زیاد نمی خواهد تاثیر یک بازی گاه به گاه کاربر را مشاهده و تجربه است.

طبق معمول Dell ارائه می دهد تعدادی از تنظیمات از XPS 13 در وب سایت خود را. من $1,749 یکی, که شامل یک پردازنده Core i7-1065G7 16GB RAM, یک 512GB SSD و یک 1920 x 1200 صفحه نمایش لمسی.

دلار 1,199 مدل پایه دارای یک پردازنده Core i5-1035G1 8GB RAM, 256GB SSD و یک غیر-لمسی صفحه نمایش — $1,299 شما می شود که تنظیمات با یک صفحه نمایش لمسی. این مشخصات باید به اندازه کافی برای هر کسی که فقط در نظر دارد به مرور. اگر شما برنامه ریزی در بازی, شما احتمالا می خواهید ذخیره سازی بیشتر و رم.

4K مدل شروع می شود در $1,549; که همچنین اقدام به خرید و ذخیره سازی 8GB RAM, 256 GB ذخیره سازی و پردازنده Core i5. و شما می توانید حداکثر چیزی که با یک پردازنده core i7 یک 2TB SSD 16GB RAM, یک 3840 x 2400 صفحه نمایش لمسی و ویندوز 10 نرم افزار برای $2,309. (نیز وجود دارد $999 مدل با پردازنده Core i3 و RAM 4GB شناور در اطراف در جایی اما آن را در حال حاضر ذکر شده در دل وب سایت).

من شده اند قادر به تست 4K مدل اما 1920 x 1200 صفحه نمایش لمسی به نظر می رسد به اندازه کافی خوب است که هر کسی که انجام کار خلاق احتمالا نیازی به پوسته فوق العاده برای وضوح بالاتر پنل. علاوه بر این پایین تر با وضوح مدل هنوز هم به شما می دهد یک صفحه نمایش لمسی گزینه ای که بود مورد در مدل های قدیمی تر که در آن شما را مجبور به تسویه حساب تا برای یک صفحه نمایش 4K فقط به لمس قابلیت. این یکی بیش از کافی برای بازی و Netflix مشاهده و بررسی های دیگر نشان می دهد که 4K مدل دیمر و به احتمال زیاد خورد عمر باتری به زیر سطح قابل قبول.

وجود دارد دو صاعقه 3 پورت یک جک هدفون و اسلات کارت حافظه microSD (و کشتی لپ تاپ با USB-یک آداپتور). آن را به خوبی به USB-C در هر طرف و من می دانم که میراث پورت های در حال سقوط از مد اما من شخصا می خواهم تجارت یکی از صاعقه ساخته شده در USB-A. من هنوز هم برخی از لوازم جانبی امیدوارم به استفاده بیشتر از شما نمی ممکن است اما متنوع تر انتخاب پورت به معنی نه از ما خواهد نیاز به یک دانگل.

در حال حاضر در مورد این پردازنده های جدید. شما تنها نیستید اگر شما به اشتباه توسط اینتل ظرف غذا بزرگ از 10 ژنرال تراشه بنابراین در اینجا TL;DR. اواخر سال 2019 XPS 13 است که توسط یک پردازنده Core i7-10710U که یک ستاره دنباله دار دریاچه تراشه با شش هسته و 12 موضوعات. این XPS دارای یک پردازنده core i7-1065G7 که یخ دریاچه پردازنده چهار هسته و هشت موضوعات. این ممکن است مانند یک جمع و جور کردن بر روی کاغذ اما که در واقع بستگی به آنچه شما در حال تلاش برای انجام. اضافی هسته به شما یک مزیت در وظایف محاسباتی — اعداد خرد کامپایل کد استادانه درست شده همه چیز در اکسل. اما یخ دریاچه بهتر است برای انجام وظایف است که ممکن است اهرم یک GPU (بازی, عکس و ویدئو, کار, و غیره.) با تشکر از عنبیه به علاوه آن به مراتب برتر Gen 11 گرافیک یکپارچه شده است.

جنس زنبق و سوسن به همراه تحویل داده شاید بهترین بازی عملکرد من دیده ام از یکپارچه GPU. XPS breezed از طریق League of Legendsبه طور متوسط با نرخ فریم پایین 160s و هرگز فرو بردن در زیر 110 و کشیده سازگار 70fps در موشک لیگ در حداکثر تنظیمات با یک کم از 41. سرپرستی بود که حتی قابل پخش بر روی تنظیمات Ultra معلق در هوا در 40s کم با کم 21. (در حماسه تنظیمات آن را تحویل اواسط 30s. متوسط پایین, 50s). که قابل مقایسه با عملکرد ما از سال گذشته Razer Blade خفا که زد یک MX150 کارت گرافیک گسسته. من راحت گفت: در حال حاضر که اگر شما می خواهید به انجام, نور بازی شما دیگر نیاز به زحمت با یک پایین رده MX تراشه. این سیستم رو کار انجام می شود فقط خوب است.

البته XPS نیست gaming rig هر وسیله. Shadow of the Tomb Raider بود که قابل پخش نیست سکندری همراه در به طور متوسط از 17fps در پایین ترین تنظیمات. آن را فقط یک stuttery تجربه; آن را مانند تماشای یک کتاب تلنگر. من آگاه هستم که در حال اجرا Tomb Raider در این ماشین به درد نمیخورد است; هر کسی که می خواهد به بازی نیست که خرید یک XPS 13 با گرافیک یکپارچه به عنوان اصلی خود دستگاه. من تنها به ذکر یک گرافیک-وظیفه سنگین به دلیل آن را به نقطه که در آن محدوده شروع به نشان می دهد.

XPS به کار گرفته روزانه من چند وظیفه ای — مبادله بین 15-20 کروم زبانه شل و Spotify اغلب با محبوبیت در حال اجرا در پس زمینه — بدون لکنت. چند وظیفه ای را باعث شود برخی از گرما به خصوص در صفحه کلید منطقه است. خارج از بازی دستگاه هرگز ناراحت کننده در دامان من اما انگشتان من اغلب می تواند احساس گرما در زیر keycaps زمانی که من در حال اجرا به عنوان چند به عنوان هشت زبانه — و صفحه کلید کاملا داغ در طول بازی ها (حتی لیگ). خبر خوب این است که XPS نشانی از یک کار خوب از نگه داشتن CPU سرد است. من هرگز با تجربه گرفتن گلوگاه و i7 ماند نسبتا به طور مداوم در بالا 60s و کم 70s طی 30 دقیقه جلسه Tomb Raider. طرفداران در ضمن قابل شنیدن بودند اما نه با صدای بلند و آزاردهنده.

گرما من است تنها شکایت عمده در مورد این دستگاه; هر چیز دیگری در محدوده کافی به استثنایی است. عمر باتری, برای مثال, بهترین ها در این رده است, اما آن را هنوز هم بسیار خوب است. دست زدن به من معمولی حجم کار (توضیح در بالا) در 50 درصد روشنایی (روشن تر از من به طور معمول نیاز در داخل خانه اشاره کرد و قبل از آن) XPS به طول انجامید هفت ساعت و 20 دقیقه روی battery saver مشخصات (که نمی شود هر گونه کاهش سرعت). که باید فقط در مورد شما از طریق یک روز کار و صفحه نمایش روشن است به اندازه کافی است که شما به راحتی می توانید فهرست در 30 یا 40 درصد اگر شما نیاز به آب بیشتر است.

من نیز قادر به پایان 90 دقیقه فیلم در حداکثر روشنایی با حدود 80 درصد باقی مانده در مخزن. حتی بازی در باتری مناسب و معقول بود; من سه ساعت از لیگ از افسانه ها در حالت عملکرد در روشنایی کامل. این بازی قابل پخش برای بسیاری از آن زمان حذف زیر قابل قبول آستانه در حدود 15 درصد است.

سال گذشته XPS 13 صفحه کلید و پد لمسی شده اند مورد علاقه من صفحه کلید و پد لمسی در بازار است. خود را در سال 2020 انواع همچنان به کسب درآمد راه راه خود را. Dell نشده منتقل شده بیش از پروانه کلید های XPS 2-در-1; از این کلید باید 1mm از سفر و آنها مغرور رضایت بخش و نه بیش از حد بلند. انگشتان من پرواز کرد و من ساخته شده و اشتباهات کمتر از حد معمول است. این صفحه کلید در حال حاضر لبه-به-لبه و keycaps 9 درصد بزرگتر است. که به نظر نمی رسد اما من می تواند تفاوت را احساس کنید. این پد لمسی نیز 17 درصد بزرگتر نسبت به مدل سال گذشته; سطح لذتبخش صاف و کلیک گردیده است.

صوتی نیست آنچه که شما از یک صالح سخنران خارجی, اما آن را هنوز هم در مورد به خوبی به عنوان هر چیزی من تا کنون شنیده ام از یک لپ تاپ. باس نبود اما سازهای کوبه ای تا به حال برخی از دلربایی و پایین-نصب بلندگوهای پر مناسب و معقول به اندازه اتاق. صدا کمی تحریف در حداکثر حجم اما شفاف در 90.

اگر XPS 13 دارای یک واقعی ضعف آن است. این 2.25 mm 720p تیرانداز ارائه می شود تقریبا comically دانه دانه عکس — موهای من شبیه یک لکه تار و زمینه من بود یا شسته یا بسیار تاریک با هیچ میانه. به طور معجزه آسایی هر چند ویندوز سلام فقط خوب کار می کرد, شناخت من فورا در تنظیمات متنوع و شرایط. و دل سزاوار اعتبار برای فشردن یک عملکرد دوربین را به یک قاب آنقدر کوچک — واقعا من به هر چیزی بیش از nosecam از سال های قبل. (اگر تشخیص چهره نیست سرعت خود را با یک اثر انگشت خوان نیز قابل اعتماد).

برای یک محصول گل سرسبد این بوده است که خسته کننده را نقد کنید. که چیز خوبی است, هر چند, چون من واقعا نمی زیادی برای گفتن دارد. XPS 13 برای خود صحبت می کند. این نیست یک لپ تاپ است که تلاش برای فشار مرزهای یا بازنویسی قوانین; آن را فقط به کاربران آنها چه می خواهند. من یک کم بهتر من را بهتر خنک کننده, من یک USB-و من یک کمی بیشتر رنگ دقیق صفحه نمایش. اما هیچ یک از کسانی که در حال خودنمایی نقص زیرا آنها بزرگ نیست موانع به تجربه کاربر. و در مناطقی که مهم ترین — ساخت صفحه نمایش و صفحه کلید و پد لمسی و عمر باتری عملکرد — XPS 13 نیست فقط چک کردن تمام جعبه. آن ضربات جعبه کردن صفحه.

دل است که هنوز شارژ قیمت حق بیمه برای این بسته شما پرداخت کمی بیشتر برای XPS 13 از برخی از رقبای مستقیم خود را (اپل به کنار). اما اکثر مردم راضی خواهد بود با mid-tier $1,299 مدل و من فکر نمی کنم هر کسی را به احساس مانند آنها در حال گرفتن ارزش پول خود را با این لپ تاپ.

وجود دارد تعدادی از لپ تاپ ها وجود دارد که فقط در مورد همه چیز حق است. اما بسیاری از آنها حداقل یک منطقه از نگرانی جدی که در آن XPS لبه های آنها. در HP را Spectre x360 آن 16:9 صفحه نمایش. بر روی سطح لپ تاپ 3 این عدم رعد. در Surface Pro 7 این مورخ طراحی. در مک بوک ایر, آن عمر باتری. به بهترین لپ تاپ شما می توانید خرید XPS 13 نیازی به انجام همه چیز کاملا; فقط نیاز به انجام همه چیز را کمی بهتر کند. و هنوز یک سال دیگر آن را ندارد.

عکاسی توسط مونیکا چانه / آستانه

Vox رسانه های وابسته به مشارکت. این تاثیر محتوای سرمقاله هر چند Vox Media ممکن است کسب و کمیسیون برای محصولات خریداری شده از طریق لینک های وابسته. برای اطلاعات بیشتر, ببینید ما اخلاق و سیاست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن