افق آبهای عمیق: یک دهه از فاجعه

ده سال پس از BP افق آبهای عمیق فاجعه بزرگترین نشت نفت در تاریخ آمریکا, ساحلی جوامع و اکوسیستم هنوز

توسط BASHARIATEMROOZ در 1 اردیبهشت 1399

ده سال پس از BP افق آبهای عمیق فاجعه بزرگترین نشت نفت در تاریخ آمریکا, ساحلی جوامع و اکوسیستم هنوز در حال دست و پنجه نرم کردن با عوارض آن است. انفجار در دکل حفاری در سواحل لوئیزیانا در 20 آوریل 2010 منتشر شد شگفت آور 200 میلیون گالن نفت به خلیج مکزیک بیش از تقریبا سه ماه. این کود شسته شده بر روی بیش از 1 ، 300 مایل از خط ساحلی پوشا از تگزاس به فلوریدا. یازده نفر جان خود را از دست روی دکل. دهها هزار نفر از پرندگان و لاک پشت های دریایی پستانداران دریایی و ماهی مرده در پی.

بحران آغاز شد قبل از آستانه در سال 2011 تاسیس شد اما دانشمندان هنوز کشف میزان آسیب انجام می شود. سمی میزان نشت می توانست 30 درصد بزرگتر از آنچه قبلا تصور می کردند به دلیل "نامرئی نفت" که ماهواره نمی تواند تشخیص یک فوریه سال 2020 مطالعه یافت می شود. تغییر آب و هوا و هل جزر و مد بالاتر بر روی کم ارتفاع سواحل به فشار خون نشت فرسایش زمین در لوئیزیانا در حال حاضر به خطر انداخته سواحل 2016 مطالعه نشان داد.

BP و مجرمیت در این بحران همچنین باز شدن بیش از زمان. غول نفتی پیدا شد به اتهام "سهل انگاری فاحش" منجر به فاجعه نشت. به عنوان یک نتیجه, آن را تا به حال به پرداخت 65 میلیارد دلار در ادعا و پاک کردن هزینه ها.

ببینید ما پوشش Deepwater Horizon, خرید اینترنتی اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب