پیاده روی روزانه خسته کننده به عنوان گه اعتراف انگلیسی ها

خشم به سمت PM مشاور ارشد به نظر نمی رسد در حال مرگ. شاید این مجازات ها می تواند کشور را به خشم? برگزاری استعفا

توسط BASHARIATEMROOZ در 10 خرداد 1399

خشم به سمت PM مشاور ارشد به نظر نمی رسد در حال مرگ. شاید این مجازات ها می تواند کشور را به خشم?

برگزاری استعفای رفراندوم

رای دهندگان خواهد بود پرسید که آیا کامینگز باید باقی می ماند به عنوان جانسون گرفتن svengali یا ترک راهروها از قدرت است. هر دو طرف خواهد بود در گیر عصبانی بست و پس از آن باقی می ماند اردوگاه چاپ " ما مردم ارسال در 60 مایل سفرهای دور برای تست بینایی خود را در کنار یک اتوبوس.

صرف یک شب در برنرد کسل سیاه چال

خراب قلعه قدمت آن به قرن 12th پس از آن احتمالا پر از ارواح ترسناک. اگر مغز پشت Brexit می تواند تمام شب زنجیر در آن خزنده سیاه چال ما می گویند بیشتر در مورد خود سوال وجود دارد برای حداقل یک هفته.

او را مجبور به پوشیدن کت و شلوار

Dom beanies و موشی t-پیراهن خود را به اندازه کافی به او گزارش به پلیس مد, نه تنها پلیس دورهام. او با پوشیدن کت و شلوار و کراوات به کار مانند یک فرد بالغ او را پیچ و تاب خوردن در ناراحتی اگرچه خطر آن می تواند او را به رفتن کامل Lex Luthor.

با سرعت حرکت کردن او را با نورد نسخه از تماشاگر

کلید کارگران خواهد بود دعوت به کتک زدن کامینگز با چنین prescient مریم ویکفیلد مقالات به عنوان "مانند بسیاری از پدر و مادر من وحشت جستوجوی" و "گرفتن coronavirus نمی آورد وضوح". برنامه ریزی شده, در کونی آغاز خواهد شد 30 دقیقه بعد از برنامه ریزی شده فقط به او عرق گلوله.

یک مه از شرم طریق Islington

هر شب به او slouches از محل کار به خانه کامینگز خواهد بود با بمباران بوس از همسایگان. یک تلویزیون بزرگ کشیده شده توسط یک ون می تواند حتی بازی اخبار کلیپ که تاکید اشتباهات خود را. در واقع مردم در حال حاضر به این یک هفته گذشته است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب