کامینگز تغییرات وبلاگ به می گویند که او حدس زده پیچ و تاب و در حس ششم

یک مرد تصور می شود مرده پس از از دست دادن علاقه در رسانه های اجتماعی در سال 2015 کشف شده زنده و سالم و زندگی د

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 خرداد 1399

یک مرد تصور می شود مرده پس از از دست دادن علاقه در رسانه های اجتماعی در سال 2015 کشف شده زنده و سالم و زندگی در کولچستر.

مارتین اسقف رفت و برگشت در Facebook این هفته به آرزو برادر خود را شاد تولد برای شوک از دوستان مجازی در سایت بسیاری از آنها او هرگز ملاقات کرد.

Facebook, دوست, دوست تام لوگان گفت: "مثل این است که سرباز ژاپنی که داشت در جنگل در سال 1972 به فکر جنگ بود و هنوز هم در. یا Rip Van Winkle.

"ما فرض مارتین تا به حال فقط متوقف موجود پس از آن یک کمک بزرگ به او بازگشت. آن را مدرن و روز معجزه زیرا در حال حاضر او می تواند شروع به میل تصاویری از جدیدترین دوچرخه کوهستان دوباره.

"متاسفانه او را به طور کامل خارج از حلقه. او از دست رفته همه مهم توییتر spats و الگوهای رفتاری. او تا به حال هیچ ایده چه چیزی در این تصویر یک مرد به دنبال در گذشت زن پایین به معنای. این غم انگیز است."

اسقف گفت: "من هنوز هم استفاده از اینترنت شما می دانید که نه فقط برای خسته کننده تصاویر از مردم من نمی دانم داشتن نوشیدنی و غیر طبیعی عصبانی نظرات در مورد چیزی است که جی کی رولینگ است."

اما لوگان گفت: "مارتین به طور کامل از دست رفته تماس با جهان مدرن است. زمانی که من به ذکر Jonathan پای او فقط گفت: "چه کسی؟'. زیادی وجود دارد از جمله اهمیت برای او را به عقب است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن