مقابل: فروش گوشی های هوشمند در Q1 سال 2020 کاهش 13 درصد در مقیاس جهانی

مقابل تحقیقات ارسال شده در تجزیه و تحلیل خود را از بازار جهانی گوشی های هوشمند بازار برای Q1 سال 2020 و اعداد

توسط BASHARIATEMROOZ در 12 اردیبهشت 1399

مقابل تحقیقات ارسال شده در تجزیه و تحلیل خود را از بازار جهانی گوشی های هوشمند بازار برای Q1 سال 2020 و اعداد را نگاه خوب در همه. با توجه به COVID-19 گیر محموله کاهش یافت و از 13 درصد به صورت سالانه با مجموع تحت 300 میلیون تعدادی بود که آخرین گزارش در سال 2014.

وجود دارد تنها دو شرکت های بزرگ است که نمی رنج می برند و سالانه کاهش حمل و نقل - Xiaomi و Realme. همه دیگران شاهد کاهش اما تصویر کلی باقی مانده همان -- Samsung و Huawei در حال فروشندگان اپل به راحتی و سوم و پس از آن مقدار زیادی از چین مبتنی بر شرکت در یک نبرد برای دو لکه بر روی صفحه 5 فهرست.

Counterpoint: Smartphone sales in Q1 2020 decline 13% on a global scale

با توجه به قرابتاثر این بیماری همه گیر بدتر خواهد شد در Q2 سال 2020 با برخی از بازارهای تلاش بیش از دیگران است. بازار چین در حال حاضر دوره نقاهت پس از شرکت هایی که قوی هستند وجود دارد مثل هواوی یا Oppo را ببینید در کمتر تاثیر فروش خود را در مقایسه با سامسونگ - تمام بازارهای عمده از این شرکت کره ای در حال تحت مستند.

افراد با درآمد پایین تر و تمایل به خرید دستگاه های آفلاین نمی قادر خواهد بود برای مطابقت با رفتار مصرف کننده از قبل از همه گیر پس از ورود به سطح بخش خواهد بود آمار بیشتر در اقتصادهای در حال ظهور. میانی بخش را حفظ و رانندگی جلد در حالی که بخش حق بیمه حداقل به احتمال زیاد به طور مستقیم تحت تاثیر قرار - فروش در حال انتظار به دوباره بجای اول برگشتن هنگامی که تمام این وضعیت است.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب