از خود راضی روباه در حال حاضر در حال اجرا شوراهای شهرستان

یعقوب ریس-the lean lab اتحاد بازنشسته به خانواده خرک به صبر کردن بعد از 150 سال تا بشریت بهبود به اندازه کافی

توسط BASHARIATEMROOZ در 17 اردیبهشت 1399

یعقوب ریس-the lean lab اتحاد بازنشسته به خانواده خرک به صبر کردن بعد از 150 سال تا بشریت بهبود به اندازه کافی به شایستگی او را دوباره.

رهبر مجلس عوام گرفته است مشاوره از حزب محافظه کار خصوصی خود را پزشک و صندوق های تامینی که بعد از قرن و نیم نمی خواهد واقعا با توجه به اشتهای خود را.

همراه مورد علاقه خود را اسپانیل Tristram, ریس-the lean lab باقی خواهد ماند در شخصی خود را تا آرامگاه صغیر مواد محرک مانند COVID-19 تغییر آب و هوا و اقتصادی جهانی سقوط شده اند زده است.

عضو برای شمال شرق سامرست قبلا رفت و طولانی مدت خود انزوا در سال 1867 پس از لغو فاسد نیویورک در حال ظهور تنها زمانی که فساد بار دیگر در حال اجرا شایع در زمین به عنوان آن را باید.

ریس-the lean lab گفت: "برای من و حزب من باید تعمیر به آرامگاه بنابراین به عنوان نه به عنوان یک حواس پرتی و در انتظار زمانی که با وجود تمام تاریخی دلیل بر خلاف عادی جمعی از مردم شروع رای گیری حزب محافظه دوباره.

"امید من این است که با 2170, محافظه کاران را دیده اند خاموش چالش های مطرح شده توسط انقراض نسل بشر از طریق سرمایه داری ولخرجی و متفرقه بدون کنترل ویروس ها.

"لهذا من باید گام به گام از من آرامگاه یک بار دیگر به من کلاه بالا و reassume موقعیت من در حزب از رهبری است. تا آن زمان اگر شما نمی خواهد ذهن نگه داشتن سر و صدا کردن."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن