Chrome for Android در نهایت برای رفتن به یک 64 بیتی برنامه به زودی

شادی! Chrome for Android رفتن 64 بیتی! نگران نباشید شما در حال خواندن اخبار از گذشته این است که در واقع یک چیز

توسط BASHARIATEMROOZ در 14 تیر 1399

شادی! Chrome for Android رفتن 64 بیتی! نگران نباشید شما در حال خواندن اخبار از گذشته این است که در واقع یک چیز است که در سال 2020 اتفاق می افتد و برای برخی از این دلیل نیست که راه هر چه زودتر. IOS اپل شده است به طور کامل 64 بیتی برنامه های شخص ثالث گنجانده شده است برای تقریبا سه سال در حال حاضر, اما چیزهایی که گاهی اوقات بسیار طولانی را برای توسعه در جهان اندیشه حتی اگر ما در حال صحبت کردن در اول برنامه های است که باید در خدمت به عنوان مثال برای توسعه دهندگان شخص ثالث.

به هر حال حرکت است که اتفاق می افتد با کروم انتشار 85 است که با توجه به آمار کانال پایدار در ماه اوت است. کروم 85 در حال حاضر در Dev در حالی که کروم 86 (همچنین 64-bit) می توان با دانلود Chrome Canary نرم افزار. که البته تنها اگر شما می خواهید برای زندگی در خونریزی لبه bugginess عنوان این قبل از انتشار می سازد گاهی اوقات هستند.

Chrome for Android is finally going to be a 64-bit app soon

اگر نه, سپس شما فقط می توانید صبر کنید برای کروم 85 ضربه پایدار و سپس شما خواهید بود graced با همه که 64 بیتی خوبی است. اگر شما تعجب آنچه این است که در واقع رفتن به انجام این کار برای شما در زندگی واقعی به خوبی این پتانسیل را دارد که مرورگر همیشه کمی سریع تر است. در واقع آندروید پلیس آزمایش کروم 83 (که 32-bit) و کروم 85 (64-bit) در Octane 2.0 معیار و 64 بیتی برنامه در زمان سرب با 16,785 امتیاز نسبت به 15,515.

Chrome for Android is finally going to be a 64-bit app soon

مسلم است که یک جهش بزرگ در عملکرد و آن را نیز غیر ممکن است برای گفتن که اگر آن را تمام منتسب به حرکت به 64 بیتی اما بدون در نظر گرفتن این بود که دیر شده است.

گوگل الزامی است که تمام فروشگاه بازی نرم افزار تبدیل 64 بیتی با 1 اوت 2021 بنابراین آن را خوب است برای دیدن و شرکت خود را نه انتظار تا آخرین لحظه به این حرکت با آن برنامه های خود را.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن