اتمام این ویدئو از vivo X50 Pro و آن دولت از-هنر OIS

Vivo معرفی آن X50 صف و با استفاده از بیانیه های جسورانه مانند "کامل عکاسی حرفه ای و تجربه" و "بازتعریف موبایل

توسط BASHARIATEMROOZ در 30 خرداد 1399

Vivo معرفی آن X50 صف و با استفاده از بیانیه های جسورانه مانند "کامل عکاسی حرفه ای و تجربه" و "بازتعریف موبایل عکاسی". Vivo X50 نرم افزار تلفن است در نهایت در دسترس است برای خرید در فروشگاه های خرده فروشی و شرکت تصمیم به پرده و آشکار یکی از چشمگیر فن آوری های مورد استفاده در این دستگاه است.

این X50 نرم افزار همراه با دولت از هنر OIS است که نزدیک به PTZ (پان شیب زوم) تکنولوژی دیده می شود در gimbals. وجود دارد مقدار زیادی به آشکار شدن پس از بررسی این ویدئو برای اولین بار و سپس در پایین حرکت به عنوان خوانده شده خلاصه.

تکنولوژی vivo با استفاده از می آید با یک نام است که توسط ماشین ترجمه شده به "میکرو ابر PTZ" به معنی به جای داشتن یک فوق العاده-گران قیمت gimbal وجود دارد نرم افزار ساخت لنز مانند راه رفتن بر روی یک نرم کرکی ابر.

نور است که در حال آمدن است از طریق لنز است که پیش بینی شده بر روی سنسور - این چیزی جدید است. اما با لنز حرکت omnidirectionally (هر دو بالا و پایین و یک وری) نور سنسور بازدید در زاویه های مختلف و یا در یک نقطه دیگری. که در آن vivo پیاده سازی یک الگوریتم پیچیده است که سازگار تصاویر و حذف مبهم و لرزش - که جوهر از تثبیت کننده تصویر در دوربین های گوشی های هوشمند.

Check out this video of the vivo X50 Pro and its state-of-the-art OIS

داشتن این نوع از فن آوری در حالی که نگه داشتن گوشی واقعا نازک به عنوان این یکی از نقاط فروش از vivo X گوشی های هوشمند به معنی فوق العاده پیچیده طراحی داخلی. از آن زمان بیش از شش ماه برای معماری سخت افزار مهندس برای پیدا کردن یک راه برای اتخاذ ابتکاری انباشته حل مغناطیسی قاب و اتصال.

در حالی که ضبط شگفت انگیز غیر لرزان غیر تار انجمن vivo X50 نرم افزار همچنین قادر به گرفتن عکس. به اصطلاح میکرو ابر پلت فرم می تواند ثبات سرعت شاتر تا 1/4 دوم (که معمولا در 1/60 دوم).

vivo X50 Pro camera samples vivo X50 Pro camera samples vivo X50 Pro camera samples
vivo X50 دوربین حرفه ای نمونه

متاسفانه این گوشی در حال حاضر موجود است فقط در چین است. معمولا vivo قرض برخی از فن آوری های از داخلی X صف برای V گوشی های هوشمند در سراسر جهان و ما مشتاقانه در انتظار به استقبال vivo V21 حرفه ای در یک قیمت مناسب با همان تثبیت قابلیت های.

منبع (به زبان چینی) | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن