گربه با توجه به شارژ شما اجاره

خبری که جالب-coiffed دیکتاتور بیمار است و خود را yes-man دولت در حال سقوط است از هم جدا اتحاد چپ بریتانیا متاس

توسط BASHARIATEMROOZ در 2 اردیبهشت 1399

خبری که جالب-coiffed دیکتاتور بیمار است و خود را yes-man دولت در حال سقوط است از هم جدا اتحاد چپ بریتانیا متاسفم کره شمالی وضعیتی وخیم.

دولت که به عمد قطع خود را از همسایگان خود که رسانه ها بدون توقف تبلیغات این ادعا همه چیز فوق العاده است که تصور می شود و نزدیک به سقوط پس از آن تا کنون. هنوز کره شمالی.

دستیار عالی رهبر گفت: "او را بی رحمانه از قدرت حذف شده کسی او را به عنوان یک تهدید هر کسی که با نظرات خود در هر کسی که او را به جرم. تنها وجود دارد بی سر جوجه ها باقی مانده است.

"در این کشور اجرا شده است به زمین است و در هیچ دولتی به جنگ یک بحران جهانی است. در حال حاضر او را پناه در یکی از کاخ های با معشوقه اش که رفتن به مسئول است ؟ مایکل گوو?"

یکی دیگر از خودی موافقت کرد: "همه او می کند این است که طعم کنیاک و بیهوده گویی در مورد چگونگی منحط دموکراسی اتحادیه اروپا محکوم به فنا هستند.

"اما او هنوز هم در کنترل زرادخانه هسته ای. و او مانند یک دیوانه egotist او ممکن است سعی کنید برای گرفتن با او. دوباره فقط برای وضوح این است که کیم جونگ سازمان ملل متحد."

رئیس جمهور تهمت به ارسال پیام به هر دو رهبران امید آنها به زودی بهبود می یابند و دوباره پیوستن به باند خود را از دیوانه حرومزاده از بین بردن تمدن غربی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن