Canalys گزارش: هند محموله های گوشی های هوشمند کوچک نصف در Q2 سال 2020

Canalys به تازگی هند را از گوشی های هوشمند آمار فروش برای Q2 سال 2020 تجسم واقعیت های خشن از این کشور سخت و طو

توسط BASHARIATEMROOZ در 29 تیر 1399

Canalys به تازگی هند را از گوشی های هوشمند آمار فروش برای Q2 سال 2020 تجسم واقعیت های خشن از این کشور سخت و طولانی مستند و نبرد با COVID-19 همه گیر در اعداد است. در طول دوره گوشی های هوشمند حمل و نقل در کشور به عنوان یک کل کاهش یافت و به 48% سال بیش از سال. در خام اعداد که کاهش فرم 33 میلیون واحد در Q2 سال 2019 به تنها 17.3 میلیون نفر در Q2 سال 2020 است.

Canalys report: India smartphone shipments shrink by half in Q2 2020

در سراسر کشور مستند, گوشی های هوشمند شد و طبقه بندی شده به عنوان غیر ضروری کالاهای ممنوع حتی غول های مانند آمازون و Flipkart از توزیع آنها در داخل کشور است. این موثر بن بست در بازار محلی به طول انجامید تا اواسط ماه مه زمانی که محموله را از سر اما زمان بندی برای تولید کنندگان گوشی های هوشمند بود دقیقا مناسب از آنها هنوز در تلاش برای عادی خود را تحویل زنجیره تولید و پس از گسترده محلی اثر از COVID-19 در چین خود را که سخت در Q1 سال 2020 است. برای بافت در Q1 سال 2020 محلی چینی محموله های گوشی های هوشمند کاهش 18 ٪ در سال بیش از سال و جهانی حمل و نقل در کل بخش گوشی های هوشمند کاهش 13%. در آن زمان هند بود و هنوز هم با بهره گیری از افزایش در سال بیش از سال فروش 4 درصد.

مداوم چین و هند درگیری های مرزی شده است یکی دیگر از جنبه های مهم از سقوط گوشی چینی آمار فروش در داخل کشور. بسیاری از تحریم کنندگان چینی به دلایل سیاسی هر چند Canalys کارشناسان می گویند که حتی تا اثرات واقعی احساس توسط این شرکت ها واقعا بیش از حد خشن از: "جایگزین محصولات از سامسونگ نوکیا یا اپل تقریبا هیچ رقابت قیمت".

Canalys report: India smartphone shipments shrink by half in Q2 2020

Xiaomi, منطقی, در زمان یکی از بزرگتر بازدید از این دسته با توجه به موقعیت پیشرو در بازار محلی است. 5.3 میلیون واحد تحویل در Q2 سال 2020 در مقایسه با 10.3 میلیون در Q2 2019. آن را هنوز هم حفظ نقطه بالا توسط فروش اگر به دنبال Vivo که موفق به عضلانی کردن سامسونگ از جایگاه دوم است. قرآن غول پایدار عظیم 60% کاهش در آن محلی فروش. به طور کلی تولید کنندگان چینی تشکیل شده حدود 80 درصد از کل فروش گوشی های هوشمند در کشور است. اپل ظاهرا در زمان کوچکترین مطلق آمار فروش که حس می کند با توجه به آن تنها دارای حدود 1% از بازار گوشی های هوشمند هند. هنوز هم آن Q2 فروش 250000 هزار واحد در داخل کشور نشان دهنده 20 درصد در طول دو سال گذشته کاهش است.

واضح است که این یک زمان آشفته برای بازار گوشی های هوشمند در هند. عمده تولید کنندگان چینی اخیرا عجله برای اعلام مدل های جدید در تلاش امتحان کنید و برای زمان از دست رفته و دوباره به تصرف خود در بازار زمین در هیاهو. برخی از شرکت های بزرگ قدرت و نمایشنامه نیز در جریان است. سامسونگ به تازگی به شدت سرمایه گذاری در هند پس باید اپل و Foxcon. عمده tech بازیکنان مانند Facebook اینتل و گوگل را همه گرفته بهره در رشد کسب و کارهای محلی به خصوص Jio و آن پدر و مادر هندی کنگلومرا Reliance Industries. مبالغ زیادی از پول شده اند ریختن به دومی. با هند افزایش تمرکز بر تولید داخلی هند-اولین و چین به علاوه یکی از طرح های ما به وضوح شاهد مهاجرت در مقیاس بزرگ از منابع به کشور و سرمایه گذاری برای مسافت های طولانی و به طور کلی تکنولوژی آینده.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن