می توانید پاک کن من دیدار مادر من? مت Hancock پاسخ خود را به سوالات فرضی

توسط مت, Hancock, وزیر بهداشت

آرامش مستند بسیاری از انگلیسی ها پرسیدن سوال فقط به استدلالی و علت مشکل. من با بی میلی جواب چند در اینجا:

به همین دلیل آن را امن برای تمیز برای آمدن به خانه من اما نه نسبی?

پاک کننده مانند هر کار صادقانه کار پرداخت می شود, منتشر می کنند, کوچک ضد ویروسی ‘پیوند’ ذرات که دفع coronavirus به طور کامل. این است که چرا همه محل امن هستند به جز طبقه متوسط هستند.

اگر چه من تمیز کننده با استفاده از حمل و نقل عمومی ؟

در حالی که در حمل و نقل عمومی پاک کننده است و کار نمی کند بنابراین از نظر فنی یک بیکار layabout و آسیب پذیر به کوروناویروس. اگر خود را پاک نیست مایل به راه رفتن بین شغل شما ممکن است جایگاه خود را پرداخت.

می تواند من را استخدام نسبی به عنوان یک تمیز کننده?

بله, اما شما باید به کار آنها سخت سر در گم. اگر آنها در حال خروج از خانه خود را با پنجه خون آلود از شستشو شما نقض مستند و جریمه خواهد شد.

می تواند دیدار من با مادرم در صبح و در بعد از ظهر ؟

تا زمانی که هر دو دیدار با بزرگسالان های همان خانواده نگهداری می شوند به طور کامل جدا هیچ خطر وجود دارد. گروه از سه یا بیشتر را جذب coronavirus توجه در مورد شما در حال توطئه علیه آن.

به همین دلیل است که آن را امن تر برای دیدار با مادر من در یک محل عمومی پر از غریبه ها را از باغ خود را?

به هنگام ملاقات با کسی که از آتش زنه شما باید ملاقات مادر خود را در آنجا که او ممکن است شروع به بندر ادمکش خواستار نسبت به شما بیش از هفت هفته گذشته. باغ او ممکن است پر از تله های مرگبار مانند در دیدم سری از فیلم.

آیا من می توانم درایو به دریاچه منطقه و دیدار با مادر من وجود دارد ؟

بله – و چشم پوشی از آنچه Cumbrians می گویند آنها هیچ چیز اما کشاورزان – اما شما باید اقامت جداگانه قله. برای مثال اگر او در Haystacks شما باید باقی می ماند در Fleetwith Pike.

شما فقط ساخت این گه تا به شما به عنوان همراه ؟

مطلقا نه. هر چند که پاسخ ممکن است تغییر در 24 ساعت آینده بسته علمی مشاوره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>