مرورگر ساز ویوالدی در حال حاضر ساخته شده در ردیاب مسدود کننده که با استفاده از DuckDuckGo tech

ویوالدی است راه اندازی 3.0 نسخه از مرورگر خود است و آن را شامل یکپارچه ردیاب مسدود کننده ساخته شده در مشارکت ب

توسط BASHARIATEMROOZ در 3 اردیبهشت 1399

ویوالدی است راه اندازی 3.0 نسخه از مرورگر خود است و آن را شامل یکپارچه ردیاب مسدود کننده ساخته شده در مشارکت با DuckDuckGo. این شرکت نسخه آندروید مرورگر خود نیز ترک بتا.

جدید ردیاب مسدود کننده در ویوالدی با استفاده از همان تندرستی را به DuckDuckGo حریم خصوصی ملزومات برنامه افزودنی مرورگر. اعلام کرد در ماه مارس که تندرستی را بر اساس داده ها از DuckDuckGo را ردیاب رادار که به طور منظم می خزد وب برای شناسایی جدید انتقالها به بلوک.

ویوالدی نیز با اضافه کردن یک ساخته شده است در ad-blocker در نسخه 3.0 اما از آن خواهد شد به طور پیش فرض فعال. این مرورگر در حال حاضر اجازه دهید شما جلوگیری از تبلیغات بودند که گمراه کننده و یا نرم افزارهای مخرب موجود توسط کوه در می رم در یک محیط در ویوالدی.

شما می توانید تنظیم تنظیمات برای هر دو ردیاب مسدود کننده و مسدود کننده آگهی با کلیک کردن بر روی آیکون سپر در نوار آدرس.

ویوالدی نیز به صورت رسمی راه اندازی اولین نسخه از برنامه های آندروید خود را که در دسترس است در نسخه بتا در ماه سپتامبر بود. برنامه های آندروید ارائه می دهد بسیاری از ویوالدی ویژگی های است که کاربران دسکتاپ و آشنا خواهد بود از جمله سرعت صفحة که سفارشی شبکه از بوک مارک ها و یادداشت های ذخیره شده در سمت راست مرورگر. آندروید برنامه همچنین شامل ردیاب مسدود کننده که ویوالدی اعلام کرد امروز با توجه به شرکت.

ویوالدی می گوید که این برنامه اندروید را در گوشی های آندروید با آندروید اب نبات چوبی و یا جدیدتر.

اگر شما می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد ویوالدی را از دیگر ویژگی های حفظ حریم خصوصی از جمله چگونه برای جلوگیری از کوکی ها و یا چگونه برای جلوگیری از تبلیغات مضر, مطمئن شوید برای بررسی از ما راهنمای.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب