بریتانیا رانندگی مانند یک bellend

دو نفر از دوستان که مرتب به ملاقات در پارک شده اند با داشتن مشکلات به رسمیت شناختن یکدیگر با توجه به اضافه وزن ژولیده ظاهر.

اما برادفورد برنامه ریزی شده به لحاظ اجتماعی فاصله پیک نیک با همکار Francesca جانسون بیش از آخر هفته اما به جای این جفت ارز سرگردان در اطراف قادر به هر نقطه دیگر برای بیش از یک ساعت.

جانسون گفت: “من راه می رفت گذشته دیوانه, پیر زن با موهای خاکستری سه بار قبل از من متوجه شدم این بود اما.

“به نظر می رسد صرف و نه هفته به تماشای تلویزیون و نه به دنبال در آینه به شما می دهد این نوع از خالی شما خیره می خواهم معمولا از معاشرت با افرادی که لذت بردن از نوشیدن meths.”

پنسیلوانیا گفت: “خیلی ترسیدم وقتی این تپل بانوی کیسه به نام به نام من. Fran است که معمولا پس از پر زرق و برق من هرگز خواب او می خواهم آمد پوشیدن دویدن کف یک ژاکت کش باف پشمی و Crocs.

“او به من گفت که او در تلاش های جدید آرام رویکرد به زندگی بود اما کاملا روشن است که او در واقع نمی توانید فشار به هر یک از لباس های قدیمی چرا که او مبتلا به یک مورد شدید از مستند الاغ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>