دوست پسر و گربه در کمی بیش از حد خوب برای دوست دختر شهوت و میل

FACEMASKS اجباری در مغازه ها از جولای 24, اما بسیاری از ارشد Brexiters قادر به تطابق در زمینه پزشکی. روی هابز

توسط BASHARIATEMROOZ در 25 تیر 1399

FACEMASKS اجباری در مغازه ها از جولای 24, اما بسیاری از ارشد Brexiters قادر به تطابق در زمینه پزشکی. روی هابز توضیح می دهد که چرا:

فشار خون

به عنوان یک همسر عصبانی تر بالا-کلسترول روزانه اکسپرس-خواندن منع استعمال مشروبات الکلی سنگین و منظم سیگاری من فشار خون است که از طریق سقف. نیاز به قرار دادن یکی از این خونین شکلک ها در را به من پس خشمگین حمله قلبی اجتناب ناپذیر است. به طوری که امن نیست.

اکسیژن دسترسی

من راه های هوایی تنگ شده به اندازه کافی بدون نیاز به مکیدن هوا از طریق یکی از این چیزها. من در حال حاضر سرگیجه بالا رفتن از پله ها به این دلیل که هوا را نازک تر در بالا. Red-blooded blokes مثل من نیاز به اکسیژن بیشتر از این کم رنگ و نازک لیبرال انواع.

مسائل مربوط به بهداشت

من خوردن سوسیس برای صبحانه پنیر و پیاز چیپس برای elevenses اسکاچ تخم مرغ و ابجو کم الکل برای ناهار و منظم scratchings خوک. نفس من هیچ f**king شوخی دوست دارم. پوشیدن یکی از این و من استنشاق خود من دود در تمام طول روز و صادقانه را می زند شما بیمار است.

تنها محافظت از افراد دیگر

من درست اگر من اشتباه می کنم اما آنها حتی نمی توقف شما را از ابتلا به Covid. آنها فقط جلوگیری از افراد دیگر ابتلا به آن است. خوب است که مواظب خود و نه من. چرا من باید مسئولیت خود را برای بهداشت و درمان? آن را تقصیر من زمانی که آنها شکستن پا? حماقت است.

آسیب پذیری به توهین

هرگز به ذهن همه گیر چه در مورد چگونگی آسیب پذیر این چیزها ما را به تمسخر? من عینک, یک, پس, چون من دختر من ساخته شده این نوجوان فریاد زد: "نگاه در این رشته در gammon.' خوب است که مضر است. آن را هنوز هم صدمه زدن به. که آسیب واقعی.

چینی ها آنها را می پوشند

هر کس در مورد آنها چگونه همه آنها را می پوشند در چین و ژاپن است. چین. فکر می کنم در مورد آن. چین. خوب است که که در آن این frigging ویروس آمده است از آن نیست ؟ بنابراین بهترین سناریو مورد ماسک ها کار نمی کنند, بدترین آنها چه گسترش آن است. که کریس Ersin نیاز به گوش دادن به حس.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب