بوریس جانسون را تشویق راهنمای چقدر طول یک متر است

متر نیست انگلیسی, بنابراین هیچ میهن پرست باید قادر به یاد داشته باشید که چگونه زمانی که آنها بدون کمک کند. با

توسط BASHARIATEMROOZ در 4 تیر 1399

متر نیست انگلیسی, بنابراین هیچ میهن پرست باید قادر به یاد داشته باشید که چگونه زمانی که آنها بدون کمک کند. با استفاده از این محکم اشاره گرها:

نصف قبلی ما مزخرف

این یک واقعیت تجربی است که سه یخچال هستند همان طول دو متر بنابراین به سادگی ریز ریز که در نیمه و شما خوب به آن بروید. یک اره برقی به خود یخچال اگر شما قادر به تجسم آن است.

Iwonder پاهای

حتی اگر teatime, تلویزیون غول پیکر است که دو متر قد, ما نمی توانیم او را به چراگاه فقط رتبهدهی نشده است. منظمی شدید او را در beltline و نگه داشتن فاصله خود را منتزع پاها به دور از هر کسی که در خارج از خانه. برای حفاظت اضافه شده فکر می کنم از کشاله ران خود را.

وانمود شما نزدیک کسی دافعه

من تجربه دست اول از مردم نگه داشتن فاصله خود را از ناخوشایند افراد است. تصور کنید هر کس دیگری ناهنجار بیماریهای غائط دلقک با توجه به افتخار یا نجابت و شما احتمالا در حال حاضر بیش از یک متر به دور از آنها.

تصویر از 1000 mm)

بسیاری از کوچک به همان اندازه به اندازه millimetres گذاشته در یک ردیف هستند بسیار ساده تر به تصویر از چیزی به عنوان گسترده و سنگین به عنوان یک متر است. هر کسی با استفاده از برتر امپریال اندازه گیری مثل خودم البته تصویر یک هزار 0.039 اینچ به جای.

11-و-نیم پیمانه نیم لیتری

قطر بالای شیشه ای پاینت است 8.7 سانتی متر تا خط تا یازده با یک دارای گونه های برامده به عنوان نیمی از یک مشروبی که بدرقه نوشابه و شما در حال نگه داشتن فاصله امن. در حال حاضر تصور کنید که چگونه طراوت آنها طعم و مزه در جولای 4th. در حال حاضر من به شما قول می خواهید هرگز رای چیزی جز محافظه کار است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de