Black Shark 3S می رسند در تاریخ 31 ژوئیه در کنار Tencent نسخه

کوالکام به تازگی پرده برداری پیکسل 865+ چیپ ست, تنظیم کردن یک مسابقه بین سازندگان گوشی های هوشمند بیش از که رف

توسط BASHARIATEMROOZ در 6 مرداد 1399

کوالکام به تازگی پرده برداری پیکسل 865+ چیپ ست, تنظیم کردن یک مسابقه بین سازندگان گوشی های هوشمند بیش از که رفتن برای به روز رسانی خود را در صف اول است. Asus, Lenovo و سامسونگ اعلام کرد در حال حاضر گوشی های جدید با اما بقیه بازی سازندگان تلفن را به دنبال خواهد داشت هر چه زودتر به جای بعد.

مدیریت نام تجاری از کوسه سیاه و سفید به تازگی نوشته شده مرموز post on Weibo از یک گوشی به نام Black Shark 3S و امروز ما یک تاریخ برای اعلام آن - جمعه, جولای 31. آن را نیز به یک Tencent نسخه واحد از آن استعداد خواهد شد به طور تصادفی Weibo کاربر که reposts پیام.

Black Shark 3S to arrive on July 31, to have a Tencent version

گوشی جدید خواهد شد و بدیهی است که باید Snapdragon 865+ چیپ ست. دیگر مشخصات بهبود یافته ما ممکن است نرخ تجدید صفحه نمایش - the Black Shark 3 Pro دارای "تنها" 90 هرتز در حالی که رقابت در حال حاضر در 144Hz.

ما انتظار طراحی کلی از کوسه سیاه و سفید 3S به همان باقی می ماند با آینه مثلث در پشت و همچنین به عنوان ماشه فیزیکی کلید. شارژ است که به احتمال زیاد در ballpark را از 65W اما پس از Xiaomi در حال حاضر گواهی یک 120W شارژ تکنولوژی 3S ممکن است قادر به رفتن بیشتر است.

منبع (به زبان چینی) | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب