Black Shark 3S 120Hz نمایش در مقایسه با آی فون 11 Pro Max را

برای اضافه کردن به اخبار از اوایل امروز که کوسه سیاه و سفید 3S می گذرد اعلام می شود در جولای 31, شرکت منتشر کر

توسط BASHARIATEMROOZ در 7 مرداد 1399

برای اضافه کردن به اخبار از اوایل امروز که کوسه سیاه و سفید 3S می گذرد اعلام می شود در جولای 31, شرکت منتشر کرده است یک مقام رسمی تیزر تصویری آشکار بیشتر در مورد برخی از مشخصات گوشی. صفحه نمایش پشتیبانی خواهد کرد 120Hz نرخ refresh برای انیمیشن های صاف بالا و نرخ فریم بازی در حالی که یک 270Hz لمسی نرخ تجدید دیجیتایزر تضمین مطلوب واکنش لمسی.

در این تیزر همچنین نشان می دهد یک 6.67-اینچ صفحه نمایش AMOLED با پشتیبانی از MEMC 3.0 که تعدادی فریم های اضافی در هر ویدیو به طور منظم در نتیجه به آن ظاهر است که آن را از یک نرخ فریم بالاتر. این نوع ویژگی برای اولین بار معرفی شد در وان پلاس 8 Pro 120Hz صفحه نمایش.

برای نشان دادن صافی از نمایش فیلم دیگری نسبت به لمس پاسخ و نرخ refresh برای کسانی که از آی فون 11 Pro Max در یک سمت-توسط-جانبی صورت خاموش.

سیاه کوسه 3S شد طعنه هفته گذشته در تصاویر ارسال شده توسط: مدیر عامل شرکت. آنها نشان می دهد برخی از گوشی طرف جلو و عقب با سه گانه اصلی دوربین های دیجیتال و مدرن آن زاویه ای طراحی شده است.

Black Shark 3S teased by brand CEO

برای مقایسه, Black Shark 3 گوشی های هوشمند تا به حال یک صفحه نمایش تنها با یک 90Hz نرخ تجدید. علاوه بر افزایش تا نمایش مشخصات ما انتظار 3S می رسند با یک گل میمون 865+ و آن را به احتمال زیاد ارائه UFS 3.1 سازی سرعت. پایان بالاتر Black Shark 3 نرم افزار پشتیبانی 65W, شارژ سریع, بنابراین ما می توانیم انتظار همان 3S در حالی که عبور از انگشتان دست است که آن را حتی می تواند یک جدید 120W فناوری شارژ که Xiaomi است که انتظار می رود اعلام کرد در ماه آینده.

منابع 1 | 2 | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب