B&H تجدید همه پرسی درباره قیمت Sony Xperia 1 دوم قبل از دستور پنهان آن

پس از یک گامه طولانی صبر کنید, Sony Xperia 1 II در نهایت رفت تا در pre-order اما در حال حاضر به نظر می رسد که

توسط BASHARIATEMROOZ در 2 خرداد 1399

پس از یک گامه طولانی صبر کنید, Sony Xperia 1 II در نهایت رفت تا در pre-order اما در حال حاضر به نظر می رسد که ممکن است برخی از مشکل در پشت صحنه. B&H که اول ما خرده فروش به لیست تلفن, حذف قیمت از آن صفحه است.

قبلا پرچمدار جدید راه اندازی شد به هزینه $1,200 اما در حال حاضر ما نمی دانیم. سونی ما مادر است در مورد این موضوع به عنوان به خوبی. برای آنچه در آن ارزش, گوشی هنوز ذکر شده در اصل €1,200 قیمت در Belsimpel در هلند و JPY 133,600 در Au در ژاپن است.

B&H reconsiders the price of the Sony Xperia 1 II, hides it

بسیاری از این نمی توان در مورد تغییر قیمت به جای آن می تواند یک مسئله در دسترس بودن – B&H هرگز ارسال شده در تاریخ حمل و نقل و نه Belsimpel. این بدان معناست که Xperia 1 دوم این است که واقعا تنها در دسترس در ژاپن است.

در سال گذشته (در اواخر ماه ژوئن) اصلی Xperia 1 در رفت و قبل از سفارش در ایالات متحده در B&H و دیگر خرده فروشان در یک قیمت از $950 همراه با یک جفت WH-1000XM3 سر و صدا لغو هدفون. قبل از دستور در هلند برای علامت گذاری II نیز همراه با XM3 وضعیت در ما نیست کاملا روشن است. به هر حال ما احتمالا نمی بینم گل سرسبد جدید در آمریکای شمالی و اروپا قبل از ماه ژوئن است.

منبع | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب