شرط می بندم شما می توانید از طریق این شش افلاطونی لمس فیزیکی بدون روشن

به یاد داشته باشید آغوش? چگونه گناه آنها بود ؟ سعی کنید از طریق این غیر جنسی نمونه از تماس فیزیکی بدون گرفتن:

توسط BASHARIATEMROOZ در 25 فروردین 1399

به یاد داشته باشید آغوش? چگونه گناه آنها بود ؟ سعی کنید از طریق این غیر جنسی نمونه از تماس فیزیکی بدون گرفتن:

بغل کردن

ساده آغوش. زن به زن و مرد به مرد, نرم, آغوش, از سلاح های پیچیده در اطراف شما سلاح خود نیست. یکی از آخرین شما تا به حال شده است می تواند از یک همکار کار. در زمان قفل-کردن دولت به نظر می رسد که منحرف است.

قیاس

آن را تصور کنید: شرکت با جهت و هدف است. شاید این مصاحبه. شاید یک دوست از یک دوست شما فقط نشست. دو راه است که شیرین نخل به نخل تماس با احساس انگشتان دست خود را چراندن پوست خود را فورا و بدون عجله به آنها را بشویید در حال حاضر به شما می دهد شاخ.

مسواک زدن گذشته کسی در قطار

این نسیم تا حدی غیر منتظره تماس زمانی که شما گرفتن یک روکش پلاستیکی بر روی یک مشغول لوله و شخص دیگری منازعه همان نقطه که شما می باشد. جهنم ما حتی در پرتاب هنگامی که شما را با شتاب راه آهن و هنوز هم کمی گرم از آخرین دست کسی. Mmm.

بالا پنج

چه کسی می دانست چیزی که نماد موفقیت, اما باعث می شود شما احساس می کنید مانند یک بازنده می تواند تبدیل به داغ ؟ خود را مخاطب شلاق دست خود را دور و گفت: "بیش از حد آهسته به نظر می رسد خوشمزه عشقبازی در حال حاضر.

داده می شود را تغییر دهید

شما پرداخت می شود با یک fiver برای یک بیسکویت افزایش دهد. صندوقدار تعداد از سکه های خود را و دست آنها را به شما بیش از شمارنده. تو را از کف دست خود را انتظار. شما می توانید احساس گرمای خود را به عنوان آنها به نرمی رها کردن تغییر به دست خود. یک GIF از این و شما می خواهم وجود دارد.

گرفتن پانچ در صورت خارج Wetherspoons

کلاسیک و جدال خارج میخانه بان میخانه رفتن. آن بوده است بسیار طولانی پس از شما تا به حال تماس فیزیکی است که شما به نوعی شروع به تصویر آن مانند بازیگران سحر و جادو مایک داشتن یک پیراهن خاموش نزاع و جدال. شما نیاز به هر دو پایان و یا خنک کردن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب