Asus ROG تلفن III کلیدی مشخصات و تصاویر سطح

اطلاعات در مورد Asus ROG تلفن III تا کنون محدود بوده است اما با راه اندازی نزدیک شدن به ما ملزم به دریافت جزئی

توسط BASHARIATEMROOZ در 29 خرداد 1399

اطلاعات در مورد Asus ROG تلفن III تا کنون محدود بوده است اما با راه اندازی نزدیک شدن به ما ملزم به دریافت جزئیات بیشتر. امروز قابل leakster تحویل یک دسته از تصاویر و برخی از کلید مشخصات.

Asus ROG Phone III key specs and images surface

با توجه به شایعه, Asus' گل سرسبد بعدی تلفن بازی ورزش خواهد 6.59-inch FHD+ پنل OLED با 144Hz نرخ تجدید صفحه یک پیکسل 865 چیپ ست عظیم 16GB RAM و عظیم از 6000 میلی آمپر باتری قادر به 30W شارژ سریع.

و طبق سنت تلفن استخدام binned Snapdragon 865 با چیپست بالاتر ساعتهای. ما گمان می کنند که اصلی Kryo 585 هسته ای است که برای رفتن به سنجش زمان در 3.09 GHz به عنوان مخالف به 2.84 GHz clock در نسخه استاندارد از CPU است.

Live images of the phone
تصاویر زنده از گوشی

به عنوان برای تصاویر وجود دارد یک مقام رندر و دست به ضرب گلوله از پشت. جبهه فاقد هر گونه cutouts یا سوراخ و متقارن ناهنجاری در بالا و پایین در حالی که پشت نسبتا شبیه به قبلی ROG تلفن II با شیشه ای طرح دار پشت چراغ ROG آرم در وسط و افقی دوربین تراز.

این ماژول دوربین با این حال در حال حاضر به شکل های مختلف و به نظر می رسد مانند آن میله را کمی بیشتر از قبل. آن را نیز به اندازه کافی بلند به جای سه دوربین به جای دو ما منجر به این باور است که آن را به یک دوربین تله علاوه بر طبیعی و ultrawide آنهایی که این زمان در اطراف.

آن را برای رفتن به یک دستگاه سنگین, اگر چه به عنوان leakster نقل 9.85 میلی متر ضخامت و 240 گرم وزن. هنگامی که شما در نظر پیشرفته خنک کننده و باتری آن را در واقع بسیار خوب پيشرفت هر چند.

منبع (به زبان چینی) | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب