Asus ROG تلفن 3 به نظر می رسد در کوتاه ویدئو Zenfone 7 ممکن است از طریق Geekbench

معلوم می شود که تصویر از Asus ROG تلفن 3 فقط یک screengrab از یک دست در ویدئو نشان دادن تلفن. همچنین ROG گوشی

توسط BASHARIATEMROOZ در 29 خرداد 1399

معلوم می شود که تصویر از Asus ROG تلفن 3 فقط یک screengrab از یک دست در ویدئو نشان دادن تلفن. همچنین ROG گوشی نه تنها Snapdragon 865 دستگاه مجهز که Asus در حال کار بر روی یکی دیگر کشف شد در تست Geekbench.

شما می توانید جدید سه دوربین در پشت و همچنین همیشه حاضر ROG آرم با نور پس زمینه RGB. اما اجازه ندهید که کسانی که منحرف کردن اذهان شما به عنوان شما را به تماشای این ویدئو.

در عوض, شما باید پرداخت توجه به Tencent Games logo – Asus با همکاری هم بازی غول پیکر در سال گذشته به انتشار Tencent-مارک نسخه ROG گوشی دوم. آن را به ویژه ارزان تر بود اما از قبل لود شده با Tencent محتوا و در دسترس بود و تنها در چین است. به نظر می رسد که Asus را تولید کند مارک های مشابه نسخه ROG تلفن 3.

به هر حال Geekbench پایگاه داده شامل چندین نتایج حاصل از یک "asus ZF" که توسط پردازنده Snapdragon 865 (با نام مستعار "هیز"). متاسفانه معیار تنها ثبت سرعت کلاک این پردازنده خوشه ای, 1.8 GHz, بنابراین وجود دارد هیچ راهی برای گفتن اگر بزرگ هسته اورکلاک شده بود ROG.

Asus ZF with a Snapdragon 865 and 16 GB of RAM passes through Geekbench
Asus ZF با یک گل میمون 865 و 16 گیگابایت رم از عبور از Geekbench

آن را 16GB RAM, هر چند پس از آن خواهد شد یک نیروگاه در هر صورت. در حال حاضر این ممکن است یکی دیگر از نسخه از بازی گوشی (که خواهد شد این شرکت برای اولین بار با S865 تراشه) اما "ZF" برای تلفن های موبایل به طرز مشکوکی مانند "ZenFone". این Zenfone 6 اعلام شد در اواسط ماه مارس سال گذشته پس ما با توجه به عاقبت.

شایعه است که Zenfone 7 و ROG تلفن 3 خواهد بود در ماه ژوئیه اعلام کرد.

منبع 1 (چینی) | از طریق 1 | منبع 2 | از طریق 2tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن