بازوی مبتنی بر مکینتاش را پشتیبانی نمی Boot Camp برای بوت شدن به ویندوز

اپل نشان داده است که آن بازوی مبتنی بر مکینتاش که بعد از آمدن این ماه را پشتیبانی بوت کمپ برای بوت شدن به جایگ

توسط BASHARIATEMROOZ در 6 تیر 1399

اپل نشان داده است که آن بازوی مبتنی بر مکینتاش که بعد از آمدن این ماه را پشتیبانی بوت کمپ برای بوت شدن به جایگزین سیستم های عامل مانند ویندوز 10.

وجود دارد دو موضوع در بازی در اینجا. اول از همه به نظر می رسد اپل به deprecating بوت کمپ به طور کامل برای آن بازوی مبتنی بر مکینتاش. در عوض این شرکت انتظار دارد که کاربران برای اجرای تمام متناوب سیستم عامل های تحت مجازی سازی. اپل نشان از این در آن نطق اصلی WWDC در حال اجرا توسط دبیان 10 داخل Parallels Desktop.

ARM-based Macs will not support Boot Camp for booting into Windows

مسئله دوم این است که با توجه به ویندوز 10 خود را. اگر چه مایکروسافت باعث می شود یک بازوی مبتنی بر نسخه ای از ویندوز 10 این شرکت در حال حاضر تنها مجوز آن را به oem ها به قبل از نصب آن بر روی دستگاه های خود را. مایکروسافت در حال حاضر هیچ برنامه ای برای فروش بازوی نسخه از ویندوز 10 به طور مستقیم به مشتریان.

که برای تلفن های موبایل مانند یک بد شانسی اما این هم نیست که از یک ریزش حداقل تا آنجا که به عنوان پشتیبانی برای بازو نسخه از ویندوز 10 نگران است. یک دلیل وجود دارد که چرا ARM مبتنی بر ویندوز دستگاه را خاموش و این که هیچ کس واقعا زحمت را به هر گونه نرم افزار و یا بازی برای پلت فرم. شما واقعا نمی شود حل هر گونه مشکلات با نصب بازو های مبتنی بر ویندوز 10 بر روی یک بازوی مبتنی بر مک. وجود دارد بسیار بیشتر از این برنامه شما به دنبال برای داشتن یک نسخه macOS از ویندوز 10 نسخه برای ARM.

چه خواهد شد از دست رفته توسط بسیاری از, اما, توانایی اجرا x86 ویندوز 10 بر روی مک. بسیاری از کاربران مک با استفاده از بوت کمپ یا مجازی سازی نرم افزار در حال حاضر در حال اجرا ویندوز برای برخی برنامه ها و یا بازی ها. همانطور که در حال حاضر به نظر نمی رسد مانند وجود دارد به هیچ وجه به اجرای استاندارد ویندوز در بازوی مبتنی بر macOS.

ما باید صبر کنید و ببینید که چگونه این انتقال می رود. ما هنوز هم مدتی دور از این بازوی دستگاه های مبتنی بر به راه اندازی. و علاوه بر اپل را تایید می کنند که مبتنی بر اینتل مکینتاش نمی خواهید به از بین رفتن هر زمان به زودی وجود دارد که گزینه. در حالی که حداقل.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب