گتی در حال حاضر یک Animal Crossing: New Horizons هنر ژنراتور

سفارشی هنر یک نقطه افتخار برای بسیاری از حیوانات عبور: افق های جدید بازیکنان. با کمی هنری توانایی بازیکنان می

توسط BASHARIATEMROOZ در 30 فروردین 1399

سفارشی هنر یک نقطه افتخار برای بسیاری از حیوانات عبور: افق های جدید بازیکنان. با کمی هنری توانایی بازیکنان می توانند همه چیز را از لباس به استادانه درست شده کف کاشی های منحصر به فرد به بازی خود را. برای بقیه از ما که فاقد هر گونه واقعی هنری استعداد گتی ایجاد یک هنر ژنراتور به روند کمی آسان تر است.

نقاشی های معروف استفاده می شود به یک جزء اصلی از عبور از حیوانات's موزه ها; بازیکنان می تواند کمک به آنها برای صنوبر تا خود سلیمان' فرهنگ است. اما در افق های جدیدرزیدنت متصدی Blathers منحصرا علاقه مند تنها در جمع آوری فسیل و اشکالات (تا آنجا که او می یابد و آنها را به صورت خام است که رک و پوست کنده من احترام).

با جستجو از طریق گتی باز-دسترسی به مجموعه و یا با استفاده از آن تصویر ابزار بازیکنان به راحتی می توانید گرفتن معروف هنر برای خود بازی و پورت آن از طریق QR کد. وجود دارد گام به گام توسط به گام دستورالعمل بر روی سایت خود به راحتی شما را از طریق کل فرایند. در حال حاضر زمان برای خانه خود را بسیار خود را مونا لیزا.

اصلاح: نسخه قبلی این مقاله با اشاره به منبع این هنر نسل به عنوان گتی ایماژ. آن است که در واقع از گتی اعتماد برای هنرهای تجسمی. ما تاسف خطا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن