اپل Airpower شارژ حصیر نمونه گزارش کار برای شارژ اپل واچ در حال حاضر

ابتدا اعلام کرد در سال 2017 اپل Airpower شارژ حصیر بود و وعده داده شده برای تحویل در سال 2018 است. اپل ماند آر

توسط BASHARIATEMROOZ در 31 خرداد 1399

ابتدا اعلام کرد در سال 2017 اپل Airpower شارژ حصیر بود و وعده داده شده برای تحویل در سال 2018 است. اپل ماند آرام تا 2019 زمانی که آن را اعلام کرد که کشیدن پلاگین بر روی این پروژه که با استناد به آن رسیده مشکلات فنی که باعث تداخل کویل به افروختن زمانی که شارژ دیده بان اپل.

پس اپل رسمی لغو Airpower شارژر اخباری در ماه مارس است که اپل تا به حال مخفیانه غلیان نمود Airpower توسعه. در حال حاضر یک صدای جیر جیر جدید از leakster جان Prosser نشان می دهد که اپل در واقع مشغول به کار در پالایش AirPower شارژ مت و آخرین نمونه نشان داده شده است با موفقیت شارژ دیده بان اپل.

یک صدای جیر جیر از 10 آوریل نیز از Prosser گزارش داد که اپل قادر به پویا مدیریت گرما ساخت تا با استفاده از یک A11 چیپ ست مشابه موجود در iPhone 8, 8 پلاس و آیفون X.

اپل هرگز رسما اذعان Airpower شارژ حصیر پس از آن لغو توسعه آن, بنابراین ما تعجب که آیا اپل قصد دارد برای راه اندازی شارژ مت در, و یا اگر آن را انتشار آن به عنوان "یک چیز دیگر" محصول در آن آی فون بعدی راه اندازی رویداد.

اپل دیده می شود grand موفقیت در متقاعد کردن کاربران خود است که آن بالا به فروش سه محصول آیفون اپل و AirPods واقعا یک تلفن همراه trifecta. اگر اپل می تواند فروش این سه محصول با هم آن را می توان در ترازنامه علاقه برای متقاعد کردن کاربران خود را که آنها نیاز به این شارژ مت به بالا تا دستگاه های اپل خود را.

از طریق توییترtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de