اپل می گوید: "چند" ما فروشگاه های خرده فروشی می تواند بازگشایی در مارس

اپل انتظار دارد که برای شروع بازگشایی بیشتر از فروشگاه های خود را در ماه مه پس از خاموش کردن مکان های خارج از

توسط BASHARIATEMROOZ در 12 اردیبهشت 1399

اپل انتظار دارد که برای شروع بازگشایی بیشتر از فروشگاه های خود را در ماه مه پس از خاموش کردن مکان های خارج از چین به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. فروشگاه در استرالیا و اتریش می تواند بازگشایی در دو هفته آینده مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک گفته بلومبرگ. "چند" فروشگاه می تواند به بازگشایی در ایالات متحده در نیمه اول ماه مه و همچنین طبخ اضافه شده اما "نه تعداد زیادی."

تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده و محل سکونت با محل با توجه به شرایطی که در آن محل خاص" کوک گفت. اپل 458 فروشگاه های خارج از کشور چین با توجه به بلومبرگ.

اپل بسته تمام فروشگاه ها در خارج از چین در ماه مارس و پس از گفت و فروشگاه ها بسته خواهد ماند "تا اطلاع ثانوی". اپل بازگشایی یک فروشگاه در کره جنوبی در اواسط ماه مارس, اما آن را تا به حال قبلا اعلام خاص بازگشایی برنامه فراتر از آن.

در اوایل این هفته اپل خرده فروشی رئیس Deirdre اوبراین گفت که او انتظار برای بازگشایی "بسیاری از" فروشگاه ممکن است با توجه به بلومبرگ. اپل در ابتدا بسته به تمام فروشگاه های خرده فروشی در چین که در آن همه گیر ضربه قبل از آن در ماه فوریه بود اما قادر به بازگشایی آن محل در اواسط ماه مارس.

فروشگاه تعطیل شده و مشکلات آشکار برای اپل و مشتریان آن است. فراتر از عدم فروش آن را نیز مختل یکی از اپل کلید مشتری خدمات ارائه شده: یک محل که در آن مشتریان می توانند تعمیرات دستگاه یا مجموعه ای معمولا نسبتا به سرعت. در حال حاضر برخی از مشتریان را تعمیر دستگاه های گیر کرده در داخل فروشگاه ها که آنها قادر به بازیابی با توجه به تعطیلی.

فروشگاه تعطیلی باید به معنای ضربه زدن به اپل Apple مراقبت از کسب و کار بیش از حد و طبخ و گفت: بیشتر مشتریان شروع به خرید آنلاین. او مطمئن نیست که تغییر به خرید آنلاین, آخرین, هر چند. "آیا این یک تغییر دائمی من دریغ که به دور" کوک گفت: در یک درآمد تماس این بعد از ظهر. "من فکر می کنم افرادی مانند می شود و در مورد آنها فقط می دانم که در حال حاضر زمان برای انجام این کار است."

اپل همچنین انتظار دارد که برای حفظ آن مقر کوپرتینو بسته حداقل تا اوایل ماه ژوئن طبخ گفته بلومبرگ. هنگامی که آن را بازگشایی این شرکت قصد دارد به درجه حرارت چک اجتماعی فاصله و ماسک مورد نیاز و به طور بالقوه تست برای کارکنان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن