Apple releases iOS 13.5 با COVID-19 ویژگی های خاص

اپل در iOS 13.5 و iPadOS 13.5 با ویژگی های مربوط به پست ما-COVID-19 جهان است. رئیس در میان این ساده باز کردن فرایند برای دستگاه های با چهره ID برای کسانی که ماسک می پوشند که می رود بدون گفت باید همه کار خارج از منزل.

چه سیستم جدید به طور خودکار نشان می دهد رمز عبور درست زمانی که آن را تشخیص شما با پوشیدن یک ماسک صورت, بنابراین شما فقط می توانید به طور مستقیم با وارد کردن رمز عبور و دور زدن چهره ID. این کار را برای باز کردن دستگاه و همچنین در برنامه برای چیزهایی مانند پرداخت.

Apple releases iOS 13.5 with COVID-19 specific features

دیگر COVID-19 مربوطه از ویژگی های پشتیبانی برای قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API برای حمایت از COVID-19 تماس با برنامه ردیابی از مقامات بهداشت عمومی. از ویژگی های ساخته شده در همکاری با گوگل است که انتشار آن را امروز در کنار اپل. این برنامه به خودی خود بلکه یک API است که اجازه می دهد دیگران برای ساخت برنامه های است که می تواند اهرم این ویژگی. این ویژگی به طور کامل اختیاری است حداقل برای برنامه های که به صراحت API استفاده کنید اما آن را به ارزش به خاطر سپردن همه تماس برنامه ردیابی با استفاده از این API و در نتیجه نمی خواهد از سود اپل و گوگل امنیت و ویژگی های حفظ حریم خصوصی به عنوان حد معمول مراقب باشید با آنچه شما نصب است.

اپل نیز در حال تغییر است راه به صورت خودکار از ویژگی های برجسته به صورت تصویری کاشی در گروه FaceTime تماس با این نسخهها کار. در حال حاضر هر زمان که شما در یک گروه FaceTime تماس های تصویری کاشی فرد در حال حاضر صحبت می شود بزرگتر به طور خودکار اما با این به روز رسانی شما هم اکنون می توانید انتخاب کنید برای غیر فعال کردن این ویژگی به طوری که تمام کاشی باقی می ماند همان اندازه.

اپل همچنین اضافه شده یک گزینه به طور خودکار به اشتراک گذاری بهداشت و درمان و سایر اطلاعات ضروری از خود شناسه پزشکی با خدمات اضطراری زمانی که شما یک تماس اضطراری (ایالات متحده تنها).

این به روز رسانی همچنین شامل برخی از رفع اشکال مانند صفحه نمایش سیاه و سفید در حالی که بازی های ویدئویی از برخی از وب سایت ها و به اشتراک گذاری ورق پیشنهادات و اقدامات در حال بارگذاری نشده.

13.5 در حال حاضر برای دانلود در دسترس در همه سازگار با آی فون ، iPad و آی پاد لمسی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>