اپل طراحی مجدد آیفون در این سال با طرف تخت و کوچکتر شکاف می گوید گزارش

بلومبرگ منتشر کرده است یک گزارش جدید از جزئیات زیادی از اپل محصول نقشه راه برای سال 2020 از جمله چهار جدید اپل

توسط BASHARIATEMROOZ در 25 فروردین 1399

بلومبرگ منتشر کرده است یک گزارش جدید از جزئیات زیادی از اپل محصول نقشه راه برای سال 2020 از جمله چهار جدید اپل است که به طور گسترده ای شایع است. همخوانی Ming-chi Kuo و تحلیل از سال گذشته اپل است که گفته می شود طراحی مجدد نرم افزار آیفون شاسی با لبه های صاف یادآور زمان, اپل, نرم افزار. Kuo ادعا کرد که صفحه نمایش شیشه ای هنوز هم کمی خمیده در حالی که بلومبرگ می گوید آن خواهید بود ،

بلومبرگ گزارش می دهد که وجود خواهد داشت دو آی فون نرم افزار مدل با سه دوربین در پشت و که آنها خواهد شد از ویژگی های جدید iPad Pro را LIDAR 3D-اسکن سیستم — روشن نیست که آیا آن را به جای یکی از آی فون 11 نرم افزار های موجود دوربین های سه, هر چند. همچنین مشخص نیست که آیا این جعبه مانند طراحی مجدد را به دو پایین تر-پایان دو-مدل های دوربین است که بنا به گزارش های جایگزین آی فون 11.

این گزارش می گوید که بزرگترین نرم افزار آیفون را به یک "کمی بزرگتر" روی صفحه نمایش از آی فون 11 Pro حداکثر 6.5 اینچ پانل که در صورت شناسایی شکاف خواهد شد "به احتمال زیاد" در اندازه کاهش می یابد. Kuo پیش بینی شده در سال گذشته که نرم افزار مدل می آیند در اندازه صفحه نمایش 5.4 اینچ و 6.7 اینچ است.

بلومبرگ همچنین می گوید به انتظار کوچکتر و ارزان تر HomePod بلندگو به عنوان اوایل به عنوان در سال جاری و تا خود را در آن گزارش از ماه اوت است. این مدل جدید است گفت: در حال حاضر به یک طراحی مشابه به موجود HomePod اما آمده در حدود نصف اندازه. اپل گزارش شده است که یک برنامه ریزی سه ماهه دوم سال انتشار.

در نهایت بلومبرگ نیز می گوید: انتظار می رود نسخه های جدید از مک بوک طرفدار تلویزیون اپل iMac و ورود مدل اپل هر چند نمی دهد هر گونه اطلاعات در مورد آنچه تازه ممکن است شامل. 14-inch MacBook Pro با صفحه کلید قیچی سوئیچ پیش بینی شده توسط Kuo.

اپل انتظار ندارد این بیماری همه گیر کوروناویروس به علت عمده تاخیر با توجه به بلومبرگ هر چند برخی از مدل های آی فون می تواند تا پایان راه اندازی هفته دیرتر از حد معمول است. مهندسین در حال گزارش از رفتن به چین برای نهایی کردن کار در صف بعدی ماه پیش از تولید انبوه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن