اپل تکه های iOS نقص است که اجازه دسترسی به داده های خود را

در iOS نقص کشف شده است که اجازه می دهد هکرها به سقوط و تنظیم مجدد آی فون یا iPad خود و به دست آوردن دسترسی به

توسط BASHARIATEMROOZ در 4 اردیبهشت 1399

در iOS نقص کشف شده است که اجازه می دهد هکرها به سقوط و تنظیم مجدد آی فون یا iPad خود و به دست آوردن دسترسی به برخی از داده های ذخیره شده.

این آسیب پذیری در برنامه ایمیل و فعال شده است با ارسال یک ایمیل خاص, حتی یک خالی باعث می شود که دستگاه را به سقوط. از آنجا هکر می تواند دست آوردن دسترسی به دستگاه را ایمیل و حتی آن کل داده ها با استفاده از kernel exploit.

نقص صفر است-با کلیک بر روی دستگاه های در حال اجرا در iOS 13, که بدان معنی است که کاربر نیازی به باز کردن ایمیل به منظور دریافت هک - آن را دریافت کرده و در پس زمینه شروع می شود و wreaking ویران.

iOS flaw that allows access to your data has existed for years

نقص کشف شد توسط سان فرانسیسکو-بر اساس شرکت های امنیتی خصوصی ZecOps طی یک بررسی از یک حمله سایبری علیه یکی از مشتریان خود را. مشتری در سوال فورچون 500 آمریکای شمالی شرکت می باشد.

ZecOps ظاهرا شواهدی وجود دارد که نقص بود قبل از بهره برداری یک بار دیگر با هدف قرار دادن مشخصات بالا کاربران کسب و کار اگر چه این نبوده است تایید.

اپل اذعان کرده است که این نقص وجود دارد و آن است که در حال تلاش برای رفع آن است. پچ ظاهرا گنجانده شده در iOS 13.4.5 بتا که هنوز منتشر نشده به تمام دستگاه های.

منبع 1 | 2 | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن