اپل آی فون Batterygate قربانیان هم اکنون می توانید درخواست برای دریافت 25 دلار حل و فصل

این یکی از آن نادر تئوری های توطئه که در واقع معلوم شد درست است. ما در حال صحبت کردن در مورد Batterygate که آغ

توسط BASHARIATEMROOZ در 24 تیر 1399

این یکی از آن نادر تئوری های توطئه که در واقع معلوم شد درست است. ما در حال صحبت کردن در مورد Batterygate که آغاز شده به عنوان مردم احساس که اپل عمدا کاهش عملکرد خود اپل به فروش آنها آنهایی که جدیدتر است. معلوم است - این شرکت در واقع انجام این کار, اما کاملا متفاوت از دلایلی که تا به حال با طول عمر باتری.

در اینجا ما به چند سال بعد و اگر شما یکی از این افراد در آمریکا تحت تاثیر این, شما هم اکنون می توانید فایل نرم افزار برای دریافت غرامت از اپل که به مقدار حدود 25 دلار. شما می توانید اعمال می شود اگر شما ساکن آمریکا هستند که صاحب یا قبلا متعلق به یک آیفون 6, آیفون 6 پلاس و/یا آی فون SE زد که iOS 10.2.1 و یا بعد و یا آیفون 7 یا آیفون 7 پلاس که زد iOS 11.2 و یا بعد از آن قبل از 21 دسامبر 2017.

Apple iPhone Batterygate victims can now apply to receive $25 settlement

همه این ممکن است به دلیل در اوایل سال جاری اپل توافق برای حل و فصل یک ما دعوی در دادگاه اقدام کلاس که متهم آن را از مخفیانه throttling قدیمی تر اپل است. پیشنهاد حل و فصل خواهد شد و اپل با ارائه یک پرداخت نقدی حدود 25 دلار برای هر یک واجد شرایط iPhone صاحب که تسلیم ادعا می کنند که می افزاید: به مجموع پرداخت بین $310 میلیون و 500 میلیون دلار است. مقدار دقیق هر فرد دریافت خواهد کرد کمی متفاوت خواهد بود بر اساس تعداد مدعیان دریافت کرده است.

اگر شما واجد شرایط بر اساس شرایط ذکر شده در بالا شما می توانید سر به این وب سایت خاص برای این منظور راه اندازی که در آن شما می توانید یک ادعا و یا خود را بررسی گزینه های دیگر که یکی از آنها به استثنای خود را از طرح دعوی در دادگاه به منظور حفظ توانایی به طور مستقیم شکایت اپل خود را بیش از ماده است. همه ادعا باید آنلاین را مشاهده کنید (و یا از طریق پست) در اکتبر 6.

جای تعجب نیست اپل به طور مداوم رد تمام اتهامات در کت و شلوار و می گوید این تنها ورود به این حل و فصل به "جلوگیری از سنگین و پر هزینه دادخواهی". حل و فصل نمی آیند با پذیرش خطا را در اپل ،

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن