اپل معرفی macOS Big Sur با UI دوباره طراحی و به روز رسانی برنامه های

اپل اعلام کرده macOS Big Sur, آخرین تکرار از شرکت در دسکتاپ سیستم عامل. این نسخه جدید به ارمغان می آورد با آن

توسط BASHARIATEMROOZ در 3 تیر 1399

اپل اعلام کرده macOS Big Sur, آخرین تکرار از شرکت در دسکتاپ سیستم عامل. این نسخه جدید به ارمغان می آورد با آن یک نام تجاری جدید UI و تغییرات قابل توجهی به برخی از آن های کلیدی نرم افزار.

Apple introduces macOS Big Sur with redesigned UI and updated apps

جلو و مرکز به روز رسانی UI. به نام پس از دیگری نقطه عطفی در کالیفرنیا سور بزرگ ویژگی های یکی از جامع ترین تغییرات به macOS طراحی پس از انتشار سیستم عامل Mac OS X. ما نرم افزار ویندوز جدید با طرح های رنگی و شفافیت اثرات و گوشه های گرد شفاف نوار منو کامل-ارتفاع نوار کناری جدید اسکله شناور و مجموعه جدیدی از آیکون برنامه. جدید وجود دارد لغزنده چک باکس طراحی دوباره ورق به روز رسانی برای تلفن های موبایل و به روز نمادها و پیکرنگاری در همه جا. دکمه ظاهر می شود و ناپدید می شوند در نرم افزار ویندوز به عنوان مورد نیاز و نوار منو آیتم ها در حال حاضر بیشتر فاصله. کل UI به نظر می رسد به طور قابل توجهی به روز شده در زمانی که همه از این با هم قرار داده است و شخصا من فکر می کنم آن را به نظر می رسد کاملا خیره کننده.

Control Center Notification Center
مرکز کنترل • مرکز اطلاع رسانی

Big Sur همچنین ویژگی های یک کنترل جدید مرکز مشابه در نگاه و احساس می کنید که بر روی iOS. شما حتی می توانید با کشیدن برخی از موارد در اینجا به پین به نوار منو برای دسترسی سریع تر و بدون نیاز به پایین آوردن مرکز کنترل. نیز وجود دارد یک اطلاع رسانی جدید مرکز که در حال حاضر می تواند به استناد با کلیک بر ساعت در گوشه. در اینجا ما باید iOS سبک اطلاعیه ها و همچنین یک ویجت جدید رابط کاربری با الهام از سیستم عامل iOS 14.

Apple introduces macOS Big Sur with redesigned UI and updated apps

macOS Big Sur همچنین ویژگی های بهبود آن برنامه های هسته ای. صفری در حال حاضر ویژگی های جدید در صفحه شروع با تنظیم تصاویر پس زمینه و بخش مانند خواندن لیست و iCloud زبانهها شبیه به دیگر مرورگرهای محبوب است. صفری هم اکنون می توانید تشخیص زمانی که شما در یک صفحه با زبان های غیر بومی و ارائه به ترجمه آن را برای شما. برگه UI نیز تغییر یافته و با افزایش تب تراکم صفحه پیش نمایش شناور و توانایی برای بستن یک گروه از زبانه ها در یک بار.

Apple introduces macOS Big Sur with redesigned UI and updated apps

صفری است که در حال حاضر نیز سریع تر از قبل با اپل ادعا تا 50 درصد عملکرد سریعتر نسبت به کروم در اغلب وب سایت های بازدید. همچنین بهتر عمر باتری تا 3 ساعت بیشتر از جریان ویدئوها و تا یک ساعت دیگر از وب سایت در مقایسه با مرورگر کروم یا فایرفاکس.

Apple introduces macOS Big Sur with redesigned UI and updated apps

اپل نیز بهبود یافته پشتیبانی از فرمت که اجازه می دهد تا توسعه دهندگان را در خود الحاقات از مرورگر های دیگر که می توان در فروشگاه App مک. اپل ساخته شده است در تقویت ویژگی های حفظ حریم خصوصی برای این پسوند جلوگیری از میزان دسترسی آنها به اطلاعات شما. شما می توانید انتخاب کنید اجازه می دهد تا یک فرمت به دسترسی فقط برای یک روز فقط برای یک سایت خاص و یا تمام وقت.

دیگر ویژگی های امنیتی جدید در سافاری شامل حفظ حریم خصوصی جدید دکمه گزارش که نشان می دهد که انتقالها مسدود شده توسط مرورگر. این مرورگر همچنین چک رمزهای عبور ذخیره شده خود را به دیدن اگر آنها درگیر شدند در یک نقض داده ها.

Messages in macOS Big Sur Messages in macOS Big Sur Messages in macOS Big Sur
پیام در macOS Big Sur

پیام در macOS Big Sur می شود همان پیشرفت است که آن را با سیستم عامل iOS 14, از جمله توانایی به پین مخاطبین مورد علاقه خود را در بالا و دوباره طراحی از ویژگی های جستجو. کاربران هم اکنون می توانید دسترسی به اثرات مانند بالن و شیرینی برای پیام های خود را و ایجاد Memoji دو ویژگی است که قبلا تنها می تواند انجام شود در iOS. نیز وجود دارد یک عکس جدید و جمع و GIF و جستجوی تصویر. در نهایت ما نیز دریافت جدید, گروه, پیام, ویژگی های معرفی شده در iOS 14.

Apple introduces macOS Big Sur with redesigned UI and updated apps

این داستان را با همان نقشه های آن نیز به روز شده است به ویژگی های همان مجموعه ای از تغییرات iOS 14 نسخه از جمله راهنماهای برای کاوش در مکان های که در آن شما می توانید با استفاده از راهنمایی از دیگر کاربران و یا ایجاد خود را به اطراف نگاه کنید برای یک 360 درجه از نظر مقصد و نقشه های داخلی از فرودگاه ها و مراکز خرید و دوچرخه سواری و برق خودرو سفر می تواند در حال حاضر روت در مک و ارسال به طور مستقیم به آی فون خود را.

Apple introduces macOS Big Sur with redesigned UI and updated apps

اپل نیز در نهایت اعلام کرد که مک پلت فرم خواهد شد انتقال به آن بازوی خود مبتنی بر یک سری پردازنده های سفارشی. این شرکت برشمرد ویژگی های از قبیل جهانی 2 که اجازه خواهد داد که توسعه دهندگان برای ساخت و یا کامپایل مجدد برنامه ها برای اجرا بر روی هر دو بازو و مبتنی بر اینتل مکینتاش روزتا 2 برای اجرای برنامه های مبتنی بر x86 در آینده ARM مبتنی بر مکینتاش مجازی سازی برای در حال اجرا در سیستم عامل های دیگر در macOS و در نهایت قادر به اجرای سیستم عامل iOS و iPadOS نرم افزار به طور مستقیم بر روی مک.

اپل سفارشی سیلیکون مبتنی بر مکینتاش را کشتی تا پایان سال 2020 با انتقال به طور کامل تکمیل شده توسط 2022. در ضمن اپل ادامه خواهد داد برای راه اندازی و پشتیبانی مبتنی بر اینتل مکینتاش. این شرکت به زودی فروش یک dev kit که شامل یک مینی مک در حال اجرا در اپل A12Z مصنوعی با 16GB RAM و 512GB SSD همراه با تمام نرم افزار های مورد نیاز ابزار برای توسعه دهندگان شروع به ساخت و یا کامپایل مجدد برنامه برای بازو پلت فرم.

macOS سور بزرگ خواهد بود که بعد از این سال در پاییز. توسعه دهنده بتا منتشر خواهد شد امروز و بتا در دسترس خواهد بود در ماه جولای. از آن خواهد شد توسط پشتیبانی مک بوک (2015) است و مک بوک ایر (2013 و بعد از آن) MacBook Pro (اواخر 2013 و بعد از آن) مک مینی (2014 و بعد از آن) نیکل (2014 و بعد از آن) iMac Pro و Mac Pro (2013 و بعد از آن). شما می توانید لیست کامل تغییرات را در اینجا.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب